Jump to content

Prekršaj kojeg se ne sjećam


Pero312

Preporučene objave

Dobio sam kaznu od 3 do 5 tisuća kuna za prekršaj (oduzimanje prednosti) kojeg se ne sjećam da sam počinio, a ni policija nema nikakav dokaz o tome.

Zanima me je li po zakonu dozvoljeno izdavanje takvog prekršaja i mogu li išta učiniti da izbjegnem plaćanje istog?

Ako netko zna išta više o tome, hvala unaprijed.

uređeno: od Pero312
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 4 sati , Pero312 je napisao:

Dobio sam kaznu od 3 do 5 tisuća kuna za prekršaj (oduzimanje prednosti) kojeg se ne sjećam da sam počinio, a ni policija nema nikakav dokaz o tome.

Zanima me je li po zakonu dozvoljeno izdavanje takvog prekršaja i mogu li išta učiniti da izbjegnem plaćanje istog?

Ako netko zna išta više o tome, hvala unaprijed.

Napišite žalbu u kojoj poričete krivnju iz razloga što se navedenog prekršaja ne sjećate i da se na ročište pozovu policijski službenici koji su Vam napisali prekršajni nalog te da Vam se da uvid na spis. A ako se dokaže da ste pak krivi da ste voljni platiti kaznu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 13 sati , Pero312 je napisao:

Dobio sam kaznu od 3 do 5 tisuća kuna za prekršaj (oduzimanje prednosti) kojeg se ne sjećam da sam počinio, a ni policija nema nikakav dokaz o tome.

Zanima me je li po zakonu dozvoljeno izdavanje takvog prekršaja i mogu li išta učiniti da izbjegnem plaćanje istog?

Dobio si prvo obavijest da javiš tko je vozio ili odmah prekršajni nalog?

Ako je odmah došao nalog bez obavijesti a nisi zaustavljen me znaju tko je vozio pa nema ni kazne tj.žališ se da te nitko nije zaustavio ni utvrdio da si ti počinio prekršaj.Tražiš od suca suočenje je s policajcem.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija