Jump to content

B2 Kapital i jednostavni stečaj potrošača

Preporučene objave

Postovani, zanima me sljedece: Pravomocnom presudom suda zatvoren je jednostavni stečaj potrošača i racun koji je bio pod ovrhom sad je odblokiran. No buduci da je jedan od vjerovnika B2 Kapital oni se sada pozivaju na izjavu o zapljeni place i uvjeravaju me da ako nastavim dobrovoljno dalje uplacivati svoj dug da nece ponovo pokretati ovrhu. Zanima me da li je to pravno legalno, jer ta izjava je standardni dio papirologije kod podizanja kredita. Te savjet sto mi je ciniti jer ocito ta i takve agencije su iznad zakona. Hvala unaprijed na odgovoru. Lp Tanja

Podijeli na drugim stranicama

Postovana, hvala na odgovoru. Tako je, radi se o istom predmetu po ocevidniku Fine. Da li to znaci da nisam u obvezi ikakvog dobrovoljnog placanja po tom predmetu jer oni inzistiraju i dalje na uplatama po tom predmetu, a u slucaju da ne placam spominju tu mogucnost po toj izjavi. Molim Vas savjet sto da radim. Hvala unaprijed uz srdacan pozdrav. Tanja

Podijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

If you have an account Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

• Napravi novi...