Jump to content

Moze li i kakvu kaznu kafic dobiti zbog mene


Wpil

Preporučene objave

Ukratko radio sam u jednom kaficu i nakon radnog vremena ispred kafica, zbog dogadaja koji se zbio u kaficu, sam vrjedao policiju na kraju sam priveden i dobio prekrsajnu prijavu, zanima me kakvu kaznu kafic moze dobit tu zbog mene, gazda mi govori da jos uvijek cekaju nekakvu prijavu, proslo je mjesec i koji tjedan od toga.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 7 sati , Wpil je napisao:

Ukratko radio sam u jednom kaficu i nakon radnog vremena ispred kafica, zbog dogadaja koji se zbio u kaficu, sam vrjedao policiju na kraju sam priveden i dobio prekrsajnu prijavu, zanima me kakvu kaznu kafic moze dobit tu zbog mene, gazda mi govori da jos uvijek cekaju nekakvu prijavu, proslo je mjesec i koji tjedan od toga.

Ne može, samo ti dobiješ prekršajni nalog za čl.17 zakona o prekršajima protiv JRM. Da li si bio pod utjecajem alkohola i da li si alkotestiran?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat , drot13 je napisao:

I što se bilo u kafiću da je bilo povod tom kasnijem događaju?

Bravo, dobro pitanje koje sam zametnuo. U slučajevima narušavanja javnog reda i mira, ako je utvrđeno da je osoba pod utjecajem alkohola, iznad 0,50 promila i ako je službujući konobar davao alkoholna pića pijanoj osobi, izdat će se upozorenje ili pokrenut prekršajni postupak. Iznosi su od 200-800kn.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, Vježbenik200 je napisao:

Bravo, dobro pitanje koje sam zametnuo. U slučajevima narušavanja javnog reda i mira, ako je utvrđeno da je osoba pod utjecajem alkohola, iznad 0,50 promila i ako je službujući konobar davao alkoholna pića pijanoj osobi, izdat će se upozorenje ili pokrenut prekršajni postupak. Iznosi su od 200-800kn.

 

Bio sam alkotestiran na postaji, 0,00

Uglavnom, proslo je ponoca, a kod nas u lokalu je bio gazda lokala pored, dosla je policija htjeli su ga privesti jer kao nije smio biti u lokalu i bio je alkoholiziran, zatim su ga privodili ispred kafica, uz moje prijatelje koji su ga branili, nakon sto su prvo posli u njegov lokal, zbog toga je i nastupilo vrjedanje

Sve ovo sto ste naveli gore da lokalu ne moze nista biti zbog mene i dalje stoji?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija