Jump to content

HITNO - PRIJAVA NA NATJEČAJ U MUZEJU - ODBIJENA PRIJAVA


matija1992

Preporučene objave

Poštovani,

ljubazno Vas molim za pomoć i pravni savjet vezano za prijavu na natječaj u jednom državnom muzeju.

Naime, prijavio sam se na natječaj RECEPCIONAR-a. 

Uvjet prijave je bio da sam završio gimnaziju, međutim ja sam u prijavi na natječaj predao kopiju diplome - stručnog studija turizma, dok svjedožbu iz gimnazije uopće nisam naveo.

Gimnaziju također nisam spomenuo niti u CV-u jer gimnazija kao takva ne nosi nikakvo zvanje, pa mi ju je bilo besmisleno navodit. Smatrao sam da će moje iskustvo i viši stupanj obrazovanja biti dovoljni za poziv na razgovor. Bilo mi je logično. 

Danas sam dobio odgovor od muzeja da formalno ne zadovoljavam uvjete natječaja jer sam predao diplomu s faksa, a ne svjedžbu iz gimnazije. 

Moja pitanja su sljedeća:

Imam li pravo naknadno poslati kopiju gimnazijske svedožbe?

Imam li se pravo žaliti jer realno ja imam završenu gimnaziju pa da me vrate u selekciju?

Ovo je link od natječaja: http://vucedol.hr/wp-content/uploads/2020/12/natjecaj-recepcionar.pdf 

Ljubazno Vas molim odgovor što prije jer su selekcijski razgovori za nekoliko dana.

Unaprijed hvala. 

Lijepi pozdrav,

Matija

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija