Jump to content

HITNO - PRIJAVA NA NATJEČAJ U MUZEJU - ODBIJENA PRIJAVA

Preporučene objave

Poštovani,

ljubazno Vas molim za pomoć i pravni savjet vezano za prijavu na natječaj u jednom državnom muzeju.

Naime, prijavio sam se na natječaj RECEPCIONAR-a. 

Uvjet prijave je bio da sam završio gimnaziju, međutim ja sam u prijavi na natječaj predao kopiju diplome - stručnog studija turizma, dok svjedožbu iz gimnazije uopće nisam naveo.

Gimnaziju također nisam spomenuo niti u CV-u jer gimnazija kao takva ne nosi nikakvo zvanje, pa mi ju je bilo besmisleno navodit. Smatrao sam da će moje iskustvo i viši stupanj obrazovanja biti dovoljni za poziv na razgovor. Bilo mi je logično. 

Danas sam dobio odgovor od muzeja da formalno ne zadovoljavam uvjete natječaja jer sam predao diplomu s faksa, a ne svjedžbu iz gimnazije. 

Moja pitanja su sljedeća:

Imam li pravo naknadno poslati kopiju gimnazijske svedožbe?

Imam li se pravo žaliti jer realno ja imam završenu gimnaziju pa da me vrate u selekciju?

Ovo je link od natječaja: http://vucedol.hr/wp-content/uploads/2020/12/natjecaj-recepcionar.pdf 

Ljubazno Vas molim odgovor što prije jer su selekcijski razgovori za nekoliko dana.

Unaprijed hvala. 

Lijepi pozdrav,

Matija

Podijeli na drugim stranicama

Možete imati više obrazovanja nego se traži, ali ne smiju vas primiti ako imate manji stupanj obrazovanja nego se traži u natječaju.

Ako imate VSS, a traži se gimnazija, onda priložite svjedodžbu završene gimnazije.

Diplomu priložite po volji, ali dokaz o završenoj gimnaziji je uvjet.

Podijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

If you have an account Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

• Napravi novi...