Jump to content

Jel me moze platforma tuzit


Benzin

Preporučene objave

Pozz radio sam neko kratko vrijeme za glovo. I danas su mi iskljucili profil jer im nisam uplatio 600 kn kao njihovog pologa. Posto oni misle da je 100 kn dosta i za vraćanje i za kupovinu u dućanu i slicno. Oni su inače porijeklom iz španjolske ,ali podrska im je u BIH. Tako da s podrškom mogu komunicirat jedino ako imam dostavu ovako ne mogu inače. Osim prek maila a i to odg su im ono ja pitam nešto oni meni deseto odg. Uglavnom zanima me jel mogu oni mene tuzit . S obzirom da bi se radilo za njih treba se imat ugovor s nekom drugom firmom kojoj oni isplate moju zaradu i ta firma meni. Ovako direktno za njih ne mogu. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uglavnom deaktivirali mi profil jer imaju tak sistem kad se pređe tipa 500 kn casha da isključe profil ako se ne plati u roku 24h, a ja nisam stigo uplatit u roku 24 h i jutros mi isključili profil,pa su me zakinuli malo kod zarade, pa me zanima jel me može tužit. Da ja idem njih vjv bi bio dug i skup i nesiplativ proces tužbe

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 43 minuta, Ruby_Danderfluff je napisao:

Mogu, zašto ne, ako ste zadržali 600 kn novca od utrška koji ste trebali u roku od 24 sata položiti.

Oni imaju sistem kao da čim se pređe 500 kn treba se uplatit i da ostane za rad 100 kn i ne moze se njima objasnit da 100 nije dosta za rad. Problem je sto ja ne mogu naci novcanik u kojem su bilj ti novci. Pito ih pa su rekli ak ne nađem da se javim na mail al da moram pazit na to. A oni napišu kao 24 rok da se uplati ili privremeno isključe . Iako mi njihova logika nije jasna jer ionako zgrću milijune godišnje ne plaćajući porez, ako mi moze neko objasnit logiku

uređeno: od Benzin
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija