Jump to content

Predaja inozemnog poreza Hr i olakšice


zeljkakostic

Preporučene objave

Pozdrav. Radim u inozemstvu i redovno predajem porez u svojoj domovini Hr. Dosada sam bila u Njemačkoj te mi porez nije obračunavan kao zarada. Jer Njemačka ne dozvoljava naplatu Hr da uzima 24%.Od 12 mj. 2019 sam u Austriji. Predala sam porez ali pošto je to bio 1mj.nije bilo naplate od porezne. Međutim komplet 2020 dorađena u At. I sad je tu zarada veća. Pošto sam pola god. u At a pola u Hr. Djecu imam koja studiraju u Hr i ne mogu biti rezident At već pripadam Hr. Zanima me koje porezne olakšice imam. Znam da stavljam djecu. E sad suprug je u vojnoj mirovini 50 % invalid. On ima dobru mirovinu. Dali s obzirom na njegovu mirovinu i invalidnosti mogu i na njega imati olakšice. Jer napominjem imam 3 ne djece koje se školuju i kada sam ja u inozemstvu uvijek netko od djece mora biti s suprugom. On ne može biti sam. S obzirom da nije 100% invalid nema pomoć ni njegu već isključivo ovisi o nama članovima obitelji. Hvala na odgovoru. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija