Jump to content

Izgradnja objekata na dvije čestice...


Jerkoj

Preporučene objave

Sa dvije etaže bez potkrovlja ste na granici i sa Kis-om tako da vam terase (ako sam dobro razumio da bi sve tri bile 30 m2) dodaju nekih 12,5 m2 previše u GBP. Dakle, to vam ne prolazi. Jedino da parcelacijom spojite obje čestice, Kis bi vam bio, znači max GBP, 294 m2 što bi vam odgovaralo, no to morate vidjeti sa ovl. geod. uredom.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ja bih se složio sa ovim drugim, jer bez obzira što su na vašem imenu radi se o dvije nekretnine, dakle posebne zemljišne čestice sa svojim brojem. Tako i Zakon o prostornom uređenju građevnu česticu označava kao jednu katastarsku česticu čiji je oblik, smještaj u prostoru i veličina u skladu s prostornim planom te ima pristup na prometnu površinu. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 5 minuta, Spitfire je napisao:

Ja bih se složio sa ovim drugim, jer bez obzira što su na vašem imenu radi se o dvije nekretnine, dakle posebne zemljišne čestice sa svojim brojem. Tako i Zakon o prostornom uređenju građevnu česticu označava kao jednu katastarsku česticu čiji je oblik, smještaj u prostoru i veličina u skladu s prostornim planom te ima pristup na prometnu površinu. 

Hvala...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija