Jump to content

Obrt za proizvodnju, i prodaja proizvedenih proizvoda


sivaonica

Preporučene objave

Pozdrav,

Imam pitanje u vezi otvaranja obrta za proizvodnju odjeće za malu djecu i prodaje proizvoda koje sama proizvedem putem interneta, uplate kupaca primala bi na žiro račun, a proizvode bi dostavljala putem pošte.
 
Obrt bi registrirala pod šifrom "14.19 Proizvodnja ostale odjeće i pribora za odjeću", ali me zanima s obzirom da proizvode proizvodim sama moram li registrirati djelatnosti za prodaju:
47.91 Trgovina na malo preko pošte ili interneta
63.99 Ostale informacijske uslužne djelatnosti, d. n.
 
ili kao proizvođač mogu bez registrirane djelatnosti trgovine na malo preko pošte ili interneta prodavati svoje proizvode krajnjim kupcima na način da oni uplate novce na žiro račun obrta a da im se proizvod pošalje poštom?
 
Ukoliko sam dužna registrirati djelatnost trgovine na malo preko pošte ili interneta moram li imati skladište s minimalnim tehničkim uvjetima s obzirom da sam proizvođač? Naime putem savjetništva Plavog Ureda dobila sam informaciju da je mišljenje ministarstva da ukoliko sam proizvođač to ne moram imati, pa me zanima dali je ta informacija točna.
 
Unaprijed vam se zahvaljujem na odgovorima!
uređeno: od sivaonica
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • sivaonica je promijenio naziv u Obrt za proizvodnju, i prodaja proizvedenih proizvoda
  • 3 mjeseci kasnije...

Mora te otvori ti Obrta za proizvodnju -trgovinu na veliko i malo - jer kako če te prodati svoj proizvod.?!

Ništa vas to ne košta - posebno - ali,, to morate i imat registrirano - jer, ako nema te i prodaju - 

Kako če te prodati svoj proizvod - ? - ne može te imati pravo proizvodnje - a da ema te pravo i prodaje svog proizvoda.

Nemoj te se vi bojati - da ako ima te više djelatnosti - da je otvaranje - preskupo - 

ili da plača te veči porez.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija