Jump to content

Visa dug


Benzin

Preporučene objave

Ne znam jel dobar podforum,ali po meni nekako tu spada najbolje. Uglavnom  Imam dug par mjeseci na Visa kreditnoj kartici . Dug je iznosio oko 2000 kn ili 1950 sad 50 kn manje vise nebitno trenutno.  Kartica je slična ko mastercard može se kupovat i to samo se ne može dizat gotovina i onda sve troškove treba kasnije platit. Danas mi došla kao opomena i račun na dug od 962 kn to je ostatak ne podmirenom duga i piše odmah da se uplati, a dogovor je bio 500 kn do 1.2.2021. i ja sam im prošli tjedan tih 500 kn uplatio i smanjio dug sa 1462 kn na sadašnjih 962 kn. Otplaćujem to prema mogućnostima,ali  sad mi malo čudno to da odmah traže,a par puta im reko da nemam novce jer da imam otplatio bi taj dug davnih dana

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 19 sati , Benzin je napisao:

Ne znam jel dobar podforum,ali po meni nekako tu spada najbolje. Uglavnom  Imam dug par mjeseci na Visa kreditnoj kartici . Dug je iznosio oko 2000 kn ili 1950 sad 50 kn manje vise nebitno trenutno.  Kartica je slična ko mastercard može se kupovat i to samo se ne može dizat gotovina i onda sve troškove treba kasnije platit. Danas mi došla kao opomena i račun na dug od 962 kn to je ostatak ne podmirenom duga i piše odmah da se uplati, a dogovor je bio 500 kn do 1.2.2021. i ja sam im prošli tjedan tih 500 kn uplatio i smanjio dug sa 1462 kn na sadašnjih 962 kn. Otplaćujem to prema mogućnostima,ali  sad mi malo čudno to da odmah traže,a par puta im reko da nemam novce jer da imam otplatio bi taj dug davnih dana

sa kime ste se dogovorili za uplatu ... ako je riječ o kašnjenju onda se uvijek dogovara sa nekime iz odjela naplate ..... svaka osoba ima dodjeljenu osobu koja ga prati ... ako ste se dogovorili za plaćanje tada je moguće da je dopis stigao automatikom ..... stoga prvo nazovite odjel naplate i tražite osobu s kojom ste se dogovorili da vidite o čemu se radi ...... ja bih to prvo napravila

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, Saravili je napisao:

sa kime ste se dogovorili za uplatu ... ako je riječ o kašnjenju onda se uvijek dogovara sa nekime iz odjela naplate ..... svaka osoba ima dodjeljenu osobu koja ga prati ... ako ste se dogovorili za plaćanje tada je moguće da je dopis stigao automatikom ..... stoga prvo nazovite odjel naplate i tražite osobu s kojom ste se dogovorili da vidite o čemu se radi ...... ja bih to prvo napravila

U sektoru naplate s jednom gospođom, ali pošto se one nikad ne predstave , a ne znam kolko ih radi tamo ne znam onda kak se zove. A zvao neki dan pa me uputila da zovem kao osobu bas zaduženu za karticu zvao ga , ali nije dostupan nikako ga dobit, a na mail ne odgovara tak da mi to bas ne pomaze. Zadnje je bilo što je rekla prije nego me uputila na gospodina. Da kao ne moze se dogovarat preko 7 dana . Ako bi u roku 7 dana nes uplatio da se moze ali da ne moze za vise od 7 dana i kao da bi trebo podmirit to inače dolazi do radkida kartice 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 tjedna kasnije...

Danas mi je došlo od PBZ-a da je moj dug u ozbiljnom kašnjenju radi se oko 760 kn duga koji je bio prije 2000 kn pa sam ga uspio nekako spustiti, e sad trenutno nisam u mogućnosti otplatiti odma. a oni oće odma da se otplati jer je to stari dug nekoliko mjeseci. Znači radi se o Visa kreditnoj kartici di je limit bio 2000 kn,a sad je kao tih 760 kn neki stari dug koji bi trebalo odma podmirit po njihovom. I piše kao da je u ozbiljnom kašnjeju da ukoliko ne izvršim uplatu će biti priseljini ukinut karticu i poslati cjeloukupni dug na naplatu. Sad što im to cjelokupuni, pošto mi je došla uplata na cijeli taj dug. Da li ovo cjelokupni misle u smislu da primjer da sam ja kupovao nešto tipa vrijednosti 1000 kn na 5 rata i da sam otplatio 2 rate,a da su mi još ostale da bi mi na trenutno dodali još i to što sam otplaćivao na rate ili što točno misle s tim. Pošto su mi prošli mjesec poslali uplatnicu sa cijelim dugom od 960 kn,ali u meduvremenu je uplaceno 200 kn. Eh sad jedino bi im mogao 200 kn još uplatit. trenutno nemam primanja da mogu odmah dug podmirit

Kad ih nazovem kažu zovite referenta za karticu kad zovem njega nikad se ne javi,a kad se pokušam dogovorit kažu trebalo bi sve odjednom

uređeno: od Benzin
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija