Jump to content

Alimentacija


marach49

Preporučene objave

Dobar dan imam pitanje vezano za alimentaciju.Zanima me s obzirom da sinu placam alimentaciju od pocetka tj.od dana rastave i zelim posteno.to.odradit i privest kraju.Dosao je dan kad se sin upisao redovno na fax napunio godine koje ima i poceo radit i ja sam i dalje placao sto je normalno jer podlijezem tom zakonu da moram.Unatoc tome kako nije dao nijedan ispit niti ga je taj fax zanimao u toj mjeri da nastavi dalje ispisao se i upisao drugi fax za koji je smatrao da ce mu bolje ic i koji voli.Taj fax je sam financirao jer kako kazem i dalje radi i moze..samo sto nije vise redovni student..Ja sad imam pitanje pa.ako netko zna da mi.odgovori bio bih zahvalan.Da li moram i dalje placat alimentaciju na.okolnosti koje su se desile u  njegovom procesu vezane za fax i posao?.LP.Mario

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dobar dan ima 21g..Radi.prek.student.servisa prijavljem je i ide mu staz i sve ..i tak vec radi skoro.pa 3g..i zaradjuje oko 4500/5000kn...drugi fakultet navodno pohadja  i daje ispite nisam upucen neznam..uglavnom ovo mu je prva godina na drugom faxu.i zadnji.odgovor prestao je studirat u 8mj a upisao drugi fax u 10mj...al nije redovni student..eto toliko.znam.o tome.hvala na javljanju..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nije bitno u kojem je statusu studenta, bitno je da redovno i uredno ispunjava svoje obveze, a to je vrlo teško dokazati, možda će na ovom izvanrednom studiju urednije ispunjavati svoje obveze, iako vjerojatno, kao što i Vi možda slutite, upisuje fakultete redom da bi ostvarivao dalje alimentaciju i mogao raditi preko studentskog ugovora. Što se tiče odgode, ne, ali ima razloga za smanjenje alimentacije, jer sam doprinosi svom uzdržavanju.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 11 minuta, marach49 je napisao:

Znaci nemam pravo na.odgodu alimentacije to ste mislili rec..ni u kom.slucaju..ili?.

Ne postoji odgoda alimentacije.

Prije 11 minuta, marach49 je napisao:

u ponedjeljak rociste i saslusanje po pitanju tih stvari..

A što ste tužbom tražili? Prestanak obveze plaćanja alimentacije?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija