Jump to content

Naknada za uređenje voda /ovrha


Frenkizg

Preporučene objave

Pozdrav , dobio sam ovrhu po osnovi neplacenih racuna naknada za uredjenje voda , vezano za garažu u zgradi . Iznos je 3.50kn svaki mjesec od 2014 godine . Takav racun nikada nisam dobio , uredno placam pricuvu za garazu i stan i da sam dobio taj racun bio bi placen . Jednaku sam ovrhu dobio za kumunalnu naknadu za istu garazu . Ok , ako je zakon takav ja cu platiti te racune , nije mi jasno kako je legalna naplata kamata za te racune i 200kn za utvrdjivanje troska ako ja te racune nisam imao ni priliku vidjeti ni  platiti da izbjegnem ove troskove ovrhe ?

 

Uz to , zanima me da li ce mi doci racun za ovaj mj , posto ocito nije dolazio do sada a ne zelim za par godina placat ovrhe radi pisljivih 3 i pol kune . 

 

Hvala , lp  

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 5 sati , Borbena7 je napisao:

Možete uložiti prigovor, ukoliko smatrate da imate osnove po neispostavljenim računima i zastari.

Pozdrav , saznao sam gdje je problem , slali su racune na krivu adresu jer nisu upuceni u stanje na terenu garaza se vodi na jedan broj a kaslic je na drugom broju gdje je i stan. Dakle greska je u njihovoj bazi . Da li je to njihova greska i da li imam osnove za zalbu ? 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, Borbena7 je napisao:

Račune za garažu su ispostavljali na adresu gdje je garaža?

Imali su krivo uvedeno gdje je garaza pa radi toga nisu slali na ispravnu adresu . Garaža i stan su na istoj adresi , ali je valjda garažni objekt (koji je dio zgrade ) vodjen pod krivom adresom u njihovom sustavu  i zato nisu mogli dostaviti racune .

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija