Jump to content

B2 kapital


Prasica

Preporučene objave

Pozdrav, imam nekoliko pitanja. Naime moj otac i njegovi siradnici su 2006 osnovali firmu. Sjedište firme je kucna adresa moje majke. Otac nikada nije imao prijavljeno boraviste na toj adresi,majka nikad nije potpisala nista vezano uz tu firmu, niti baka koja je u to vrijeme bila vlasnik kuće. Firma je ugasena 2015. No mojoj majci iz b2kapitala salju sudske pozive, prijetnje i opomene, maltretiraju je telefonski itd. Prema njihovom, duzna im je skoro 2 milijuna kuna. Zanima me kako je moguce da netko tko nema veze s firmom, bude dužan? Na internetu tocno pise tko je bio vlasnik, tko direktor, zasto se njih ne pronađe?  Kako je moguce da netko uopce otvori firmu na adresi bez potpisa vlasnika? Zanima me jeli moguće da oni nama sjednu na kuću iako nemamo nikakve veze s tom firmom, osim sto je sjediste prijavljeno na toj adresi? Koje su naše mogućnosti? Kako ih se riješiti? 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija