Jump to content

Razmatranje uvjetnog otpusta


Zagrepcanka24

Preporučene objave

Inače bih rekao kako se radi o postupku uvjetnog otpusta pokrenutom po službenoj dužnosti, ali ako tvrdite da je to već bilo i da je odbijeno, onda jedino što mi još pada na pamet je da je prijedlog podnio neki član obitelji zatvorenika (ali tu zatvorenik mora dati pristanak) ili DO (a onda se postavlja pitanje zašto bi on to podnio).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...
, G-man je napisao:

Inače bih rekao kako se radi o postupku uvjetnog otpusta pokrenutom po službenoj dužnosti, ali ako tvrdite da je to već bilo i da je odbijeno, onda jedino što mi još pada na pamet je da je prijedlog podnio neki član obitelji zatvorenika (ali tu zatvorenik mora dati pristanak) ili DO (a onda se postavlja pitanje zašto bi on to podnio).

Postovani,

odbijeno mu je uvjetno otpustanje zbog toga su ga ocjenili kao visokorizicnog za pustanje. Medutim on ima nepravomocnu presudu za drugo kazneno djelo na koji se zalio i jos ceka odluku vrhovnog suda. Zanima me pustaju li oni njega 10.3. Kad je odsluzio kaznu i ceka li onda na slobodi pravomocnost presude? 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 12 sati , Zagrepcanka24 je napisao:

Postovani,

odbijeno mu je uvjetno otpustanje zbog toga su ga ocjenili kao visokorizicnog za pustanje. Medutim on ima nepravomocnu presudu za drugo kazneno djelo na koji se zalio i jos ceka odluku vrhovnog suda.

I to je razlog odbijanja prijedloga.

prije 12 sati , Zagrepcanka24 je napisao:

Zanima me pustaju li oni njega 10.3. Kad je odsluzio kaznu i ceka li onda na slobodi pravomocnost presude? 

On izlazi na slobodu istekom izdržane kazne osim ukoliko bi u bila donesena odluka o istražnom zatvoru u ovom drugom predmetu (a gotovo sigurno neće).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija