Jump to content

Javne nabave


Vlatkoraguž298

Preporučene objave

Pozdrav, radim u javnim nabavama u BiH, te me zanima sljedeće.. Dobili smo žalbu na pitanje preferencijalnog tretmana.. U ponudi se trazi ako se roba uzima za gorivo u BIH onda se koristi preferencijalni tretman istoga, ali pošto to nema nitko, jer se vecina iz Hrvatske dobavlja, jedan ponuđač je stavio potpis na to, sto smo mi preletili i nismo to ukapirali.. Sada se drugi ponuđač žali na ponudu dobavljača jer nije moguce da uzima 50% robe tj goriva iz BiH, te trazi da se odluka podnese uredu za žalbe te odluči jer je kao ovaj dobio na temelju preferencijalnog tretmana.. Nadalje, u našu korist ide to.. Što smo kad smo stavljali preferencijalni tretman, označili sva 3 ponuđača kao da imaju preferencijalni tretman, ne samo najponovoljnjijeg ponuđača, te mislim da bi ovi svakako dobili taj tender.. Pa sad me zanima kako postupati pravilno u odgovoru na žalbu

Hvala puno. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 17 sati , Vlatkoraguž298 je napisao:

. U ponudi se trazi ako se roba uzima za gorivo u BIH

 

prije 17 sati , Vlatkoraguž298 je napisao:

Što smo kad smo stavljali preferencijalni tretman, označili sva 3

 

prije 17 sati , Vlatkoraguž298 je napisao:

, ne samo najponovoljnjijeg ponuđača, te mislim da bi ovi svakako dobili taj tender.. Pa sad me zanima kako postupati pravilno u odgovoru na žalbu

a) Po mom skromnom mišljenju - cijelo postavljeno pitanje mora te prefolmulirati.
b) Morali bi pojasniti u kojem nivou je Tender raspisan ? - Opčinskom - Kantonalnom - Federalnom ili Državnom ?
c) Koja  je Vaša Osobna uloga (interes) u ishodu navedenog Tendera ?
d) Kod prefolmuliranja pitanja, napiši te više bitnih Podataka ( mislim da smijete koristiti konkretna Imena, 
jer se odgovor odnosi na drugu Državu ) Tko je raspisao - koja su 3 Ponuđača, kojima ste dali isti tretman ? 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija