Jump to content

Prekršajna presuda


bayax

Preporučene objave

Trebam pravnu pomoć vezano uz prekršajni postupak (presudu) kod Porezne uprave. 
 
Naime, prekršajno sam kažnjen iznosom od 18.500,00 kn vezano uz nepodnošenje propisanih obrazaca. Prekršajna presude je od 22.11.2017. godine a pravomoćna 15.03.2018. godine. Vodi se pod brojem: KLASA: UP/1-740-04/15-02/169
URBROJ: 513-07-24-01/17-06
 
S obzirom da sam blokiran i zbog  drugih dugovanja već više od 7 godina, zanima me što se može učiniti sa gore navedenom prekršajnom presudom. 
 
Naime, do 01. mjeseca 2021. godine iznos od 18.500,00 kn bio je vidljiv u sustavu e-blokade a sada za navedeni iznos nisam više blokiran jer FINA ne provodi tražbinu nakon proteka roka koji je naveden u nalogu za provedbu ovrhe. Nadalje, u PKK kod Porezne uprave vidljiv je i dalje dug u navedenom iznosu. 
 
Zanima me stoga, da li postoji zastarni rok ili neka druga pravna mogućnost kako bi se dug izbrisao ili preinačio u drugu vrstu kazne? 
 
Zahvaljujem na odgovoru! 
 
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija