Jump to content

Dupla naplata kazne


Ghartausz

Preporučene objave

Pozdrav, nakon primitka plaće od 1770kn, cijeli iznos je skinut zbog ovrhe za prometnu kaznu, koja je već bila plaćena(2000kn za prekrsaj iz 2018). Otišao sam u postaju, gdje su potvrdili da je kazna već plaćena i obustavili su daljnju potražnju, ali rečeno mi je da taj povrat trebam "čekat neko vrijeme jer da to dugo traje" te da mi se Finina provizija neće vratiti. S obzirom da je to moje cijelo mjesečno primanje, a vidim na Fininoj stranici da mi se cijeli iznos nije trebao skinuti tj. max 1/4 toga iznosa, koja su moja prava da dobijem navedeni iznos što prije. Hvala unaprijed na odgovoru.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 26 minuta, Borbena7 je napisao:

Imali ste otvoren zaštićeni račun? Jesu li oni Vama rekli nešto više o radnjama koje namjeravaju poduzeti?

Kontaktirao sam Finu na njihov info broj te mi je gospođa objasnila da to što piše na stranici se odnosi samo na taj zaštićeni račun koji ste Vi naveli (koji ja u ovim slučaju nisam imao). Nisam dobio nikakvu obavjest o ovrhi tj. ni prije ni nakon.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija