Jump to content

Postavljanje prometnog znaka


Branko 1960

Preporučene objave

Molim, da li netko zna, koji je zakonski rok za postavljanje prometnog znaka od dana podnošenja zahtjeva za postavljanje istog!? 

Naime u 6.mj udario sam srnu na dijelu ceste gdje nije bio znak za opasnost od divljači na cesti! Croatia osiguranje i lovačko društvo ogrsđuju se od odgovornosti, obzirom da je lovačko društvo u 3mj zatražilo postavljanje navedenog prometnog znaka. 

Zanima me da li je ured za promet grada Osijeka, probilo zakonski rok za postavljanje znaka? 

Hvala! 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Po mom mišljenju, time se Croatia osiguranje i lovačko društvo ne oslobađaju obveze, jer znaka bilo nije. Zahtjev za postavljanje znaka možda nije niti osnovan, jer se znakovi postavljaju na temelju prometnog elaborata, a ne na temelju zahtjeva lovačkog društva. No da je znaka i bilo, smiju li srne skakati po automobilima zato što je znak tamo? Ja bih pisala prigovor Croatia osiguranju, tražeći da ponovno razmotre svoju odluku. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija