Jump to content

obiteljski dug


cfm

Preporučene objave

dobar dan

evo imam problem sa stricem koji od mene potrazuje iznos novca kojega je posudio mome pokojnome ocu koji je preminuo ima 6 god a ta posudba je bila jos prije 10 god..koliko ja znam moj otac njemu nije vratio te novce..oni nisu prilikom toga nikakav ugovor sastavili ja sam bio tamo svjedok i bila je jos tamo strina..on meni ne da mira svako malo dolazi mi doma,pa me i uznemirava  i govori kako ce me dat na sud ako mu to ne vratim ili ne priznam na pismeno postojanje tog duga,mene zanima ako me da na sud kako se ja od toga mogu obraniti jer ne mislim to placati nisam ja dobio ni trazio te novce,osim toga i moj otac je njemu jos prije toga  davao neke novce pa ne znam jel to uopce onda stvarno dugovanje... proslo je jako puno vremena od toga pa se i ne sjecam vise svega samo znam da ne postoji nikakav pisani trag o toj "posudbi", on kaze da mu je moj otac tada rekao da ce mu poceti vracati te novce nakon mjesec dana znaci ako je i to istina to je valjda otislo i u zastaru?

hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija