Jump to content

Porezna prigovor sutnja


GoMir

Preporučene objave

Postovani, 

Imala sam ovrhu zbog poreznog duga koji sam osporavala tad, a osporavam ga i sada. 

Ovrha je provedena 2019. 

Nedavno sam trebala potvrdu kako nemam porezni dug,no kada sam istu digla preko suatava e gradani ispada da imam porezni dug od cca 1500 kn. Otisla sam u Poreznu kako bi saznala o cemu se radi i  nakon 5-6 prica koju sam svaku demantirala dokazima (uglavnom je bilo da su postojale dvije ovrhe za nekretnine, pa onda da nije bilo dovoljno sredstava na racunu, pa da je FiNA krivo povukla ovrhu) dosli smo do toga da su oni navodno krivo obracunali iznos. Poslala sam sluzbeni mail prije mjesec dana no nema odgovora.

Moje pitanje je da li se mail priznaje kao sluzbena komunikacija ili prigovor/dopis moram poslati preporucenom postom? 

Imam li osnovu za podizanje tuzbe za sutnju administracije? 

Ukoliko je stvarno doslo do njihove pogreske prilikom ovrhe, imaju li me pravo teretiti za taj iznos, ukoliko su se mogli naplatiti? I kako mogu biti sigurna da za dvije godine nece opet iskrsnuti neki dug? 

 

Hvala unaprijed

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija