Jump to content

nepoznato vlasništvo stana u otkupu


artus

Preporučene objave

Iza pokojne majku u stanu koji bio u okupu / MORH / nastavile su stan koristiti unuka i kćer, te od 2017 smrti vlasnice  i dalje otplaćuju  obročne rate MORH-u koje je do svoje smrt uredno otplaćivala pokojna majka, koja je sa MORH-om imala sklopljen Ugovor o kupprodaji. Unuka i kćer imalu su i još uvijek imaju status akcesornih korisnika stana, pa nije posve jasno o čijem se stanu zapravo radi.  Na sudu se vodi četvrtu godinu parnički postupak u kojemu kćer pokojne majke meni kao sunasljedniku osporava pravo na predmetni stan budući da nema nikakovih pisanih tragova iz kojih je vidljio kome je stan ostavljen. Na moj upit MORH-u odgovaraju da je sve u skladu sa pozitivnim zakonima ne navodeći o kojima se zapravo radi zakokonima , stoga razloga što MORH odgovara uopćeno imam li pravo pokrenuti sudski postupak protiv korisnica, jer stan koriste po meni nevlašteno,  budući da je vlasništvo stana još uvijek nepoznato neovisno  tome što u ime pokojne majke korisnice i dalje uplačuju obročne uplate MORH-u. Hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija