Jump to content

Savjet u vezi sudske rasprave o alimentaciji


Anita 123

Preporučene objave

Poštovanje 

Imam glavnu sudsku raspravu tužena sam za neplacanje alimentacije i nevidjanje djece 

Alim je plaćna ali manjem iznosu jer sam nezaposlena i takodjer samohrani roditelj,vidjanja otac sprječava na sve načine kao i kontakte

Sudu sam na tužbu dala odgovor dokaz o uplatama te poruke djeca u kojima se može vidjeti da on prjeci kontakt i vidjanja 

Takodjer je centar ispitao djecu ali neznam što su rekli jadna kćer kaze da je rekla istinu da otac neda da ih zovem i vidim

Gosp je prijetio više puta ali ja budala kad god sam ga blokirala brisala sam razgovore tako da nažalost moju to nemogu da pokažem 

Meni zanima šta znači glavna sudska rasprava

Zašto je odma glavna rasprava a dosada nije bili nikakvog sudskog ročišta

Da lu mogu odmah na toj raspravi donijeti presudu ili šta

Molim pomozite nikad nisam bila na sudu i veze nemam

Para nemam za odvjetnika tako da ako imate savjet ili nesto svaka pomoć mi je dobro došla

S poštovanjem

Anita

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prijavila sam zabranu kontakta oni ga pozvali na razgovor on se primirio par dana pa opet po svom 

I da tada mi gospodja kaze na centru mu smi svoje obavili mi tu ništa ne mozemo više morat ćete sudskim putem

Znači ako nemam para za sudove ko me sisa

Nisam tražila besplatnu pravnu pomoć neznam ni kako to ide a i bilo koji odvjetnik nezeli o ničem preko tel a ja živim u Njemačkoj

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Niti ne možete dobiti besplatnu pravnu pomoć ako niste u Hrvatskoj. "Sudskim putem" znači da ga morate prijaviti policiji da Vam ne da da viđate djecu, Centar tu dalje ništa ne može. U svojoj prijavi morate biti konkretni - kako je presuđeno da možete viđati djecu, a kako i kada, na koji način i u koliko sati Vam on nije to dopustio. Također, ako je ta presuda o susretima i druženjima pravomoćna (nema na nju više pravo žalbe), možete pokrenuti ovršni postupak, ovrhu radi predaje djece (za ovo će Vam vjerojatno trebati pomoć odvjetnika, ali ono prvo možete i sami napraviti).

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija