Jump to content

udjeli na HRVI dionice Belje.d.o.o.


nenad62

Preporučene objave

prije 9 sati , nenad62 je napisao:

postovani davno dobio udjele u dionice belje.d.o.o.nisam do sada vidio dividendu a kamoli znam vrijednost.molim pomoć.u v.mirovini otisak u 2008.g.pozz.

Koliko znam sa njima se više ne trguje na burzi ( nazovi jednu brokersku kuću pa ćeš dobiti najbolje informacije ).

uređeno: od buda2
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 mjeseci kasnije...
  • 1 godina kasnije...

Pozdrav svima! Tko čeka  hrvi dionice tko je nedavno dobio kakva su vaša iskustva. Predano krajem 10. mjeseca 2022.g. za dionice hrvi znači čekam 5 mjeseci. Koliko se u prosjeku čeka za dionice. Zvao sam agenciju za restrukturiranje gospođa kaže sad su na redu koji su predali zahtjeve u 1. mjesecu 2022. ako ide tim tempom znači mogao bi doči na red 2024. g.😇

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dana 11. 06. 2021. u 10:46, buda2 je napisao:

Za 20% 18500  kuna, za 30% 24500 kn.e sad koliko one danas vrijede 🤔🤔🤔 ?

Vjerovatno ništa.Dobio sam dionice od Dalma d.d. Split 2017. nominalne vrijednosti 9000,00 kn  a firma otišla u stečaj već 2012. kako kaže stečajna upraviteljica. Ljude iz CERP-a boli briga oni su svoje odradili a to što sa tim dionicama ne možeš ništa to je moj problem. Zakonsku formu su ispunili . 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 2 sati , Warrior1700 je napisao:

Vjerovatno ništa.Dobio sam dionice od Dalma d.d. Split 2017. nominalne vrijednosti 9000,00 kn  a firma otišla u stečaj već 2012. kako kaže stečajna upraviteljica. Ljude iz CERP-a boli briga oni su svoje odradili a to što sa tim dionicama ne možeš ništa to je moj problem. Zakonsku formu su ispunili . 

Nešto mi tu kod vas nije jasno dobili ste dionice od firme 2017. godine od tvrtke koja je 2012. godine otišla u stečaj!😳

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 4 sati , Warrior1700 je napisao:

Vjerovatno ništa.Dobio sam dionice od Dalma d.d. Split 2017. nominalne vrijednosti 9000,00 kn  a firma otišla u stečaj već 2012. kako kaže stečajna upraviteljica. Ljude iz CERP-a boli briga oni su svoje odradili a to što sa tim dionicama ne možeš ništa to je moj problem. Zakonsku formu su ispunili . 

Da tako je , 2017 dionice nisu bile na burzi i nije se moglo sa njima trgovati . Prije mjesec dana sam kontaktirao CERP da vidim šta se može napraviti sa tim dionicama i oni me uputili na stečajnu upraviteljicu koja je odgovorila da je firma u stečaju od 2012. Tako da sam (ne samo ja nego svi koji su dobili te dionice ) dobio dionice  koje ne vrijede ni centa , ali CERP  je zadovoljio formu .

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija