Jump to content

Braniteljski stan-bračna stečevina


jasna13

Preporučene objave

Poštovani,

Tražeći korisne informacije u vezi ove teme našla sam odgovor gospodina Gmana iz srpnja,15 2016.

Tu spominjete "odluku jednog županijskog suda iz 2003".

Može li se saznati o kojem sudu se radi i gdje mogu pronaći tu odluku.Bila bi mi od velike koristi jer je slučaj sličan mojemu.

Unaprijed hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 2 sati , jasna13 je napisao:

Stan mu je dodijeljen kao djelatnoj vojnoj osobi za obitelj od 5 članova,otplaćivan je po povoljnijoj cijeni jer je 50%HRVI . I ja sam zaposlena i doprinosila u otplati stana,točnije digla sam kredit u švicarcima za opremanje stana koji još otplaćujem.

 

Da, zbog sumnje u ovakovo nešto sam i pitao. Ne znam što se nalazi u odluci koju tražite te je moguće da bi vam išla u korist, iako sumnjam, jer prema ustaljenoj sudskoj praksi odluke u Članku 1 i Članku 2 govore da bi eventualno imali pravo na obveznopravni zahtjev, dakle naknadu uloženog dok mi se čini da vi imate mišljenje da bi imali pravo na stvarnopravni zahtjev tj. da se ustvrdite suvlasnikom. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija