Jump to content

Odlazak u inozemstvo dok traje sudski postupak


Veronica Babić

Preporučene objave

Postovani forumaši,ne znam da li sam dobro sortirala naslov,tj. da li sam pitanje svrstala u točnu "vrstu prava",kako god,moje pitanje je :za koji tjedan imam plan otici raditi i preseliti se u Irsku na duze vrijeme.Takoder,vec drugu godinu traje sudski proces u kojem sam ja tuzena osoba,(parnicni postupak,za nadomjestanje neimovinske stete za uvredu casti).Ocekuje se poziv za prvu raspravu.Ja sam nezaposlena i sila me tjera trbuhom za kruhom.Sto ce se desiti ako se poziv ne zaprimi,jer cu biti u IR,i da li ima mogucnosti da ja prije tog odlaska nekim sredstvima i putevima,usmenim,pismenim,svoju obranu iznesem mjerodavnim osobama.Ne osudujte me za moje neznanje o pravu.Zato sam tu da pitam.Prije odlaska,najvjerojatnije cu u MUPu odjaviti prebivaliste....znaci sto je za ocekivati i kako postupiti da ne izgubim previse (novca i zivaca),tj. kako bi netko,znalac u pravnim stvarima,postupio a da bude ispravno?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija