Jump to content

Poklanjanje grobnog mjesta


km0207

Preporučene objave

Pozdrav, moja baka je meni i jos četvero ljudi "poklonila" grobna mjesta na Mirogoju. Problem je u tome što je na moje pitanje jeli to bez naknade ili ne njen odgovor bio nećeš trebati ništa plaćati. Naime, danas mi je došao dokument od javnog bilježnika gdje na jednom papiru piše da ne trebam uplatiti ništa za grobnicu, a na drugom piše da ćemo ja i ostali navedeni morati nakon njene smrti plaćati grobnicu jednoj od navedenih osoba. Mogu li se odmah odreći ovoga ili moram čekati ostavinsku raspravu? Hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 20 sati , Borbena7 je napisao:

Kakve ste točno dokumente zaprimili od javnog bilježnika? Jeste Vi nešto s bakom potpisivali ili ?

nisam nista potpisivala, a zaprimila sam dokument u kojem piše da ja dobivam 2 grobna mjesta na Mirogoju, a na drugom papiru su navedeni svi ljudi kojima je poklonila mjesta ali jednoj od navedenih osoba sve ostale moraju godišnje plaćati akontaciju za mjesto od 137kn.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija