Jump to content

Marihuana


Nistaa

Preporučene objave

Pozdrav!
Krajem 12. mjeseca bio sam kod kuće i jedan od poznanika me prijavio policiji da sam se navodno s njime mijenjao za amfetamine, a on je kao protuvrijednost dobio marihuanu od mene. Poznanik je lagao jer se nikad nisam s njim mjenjao za amfetamine te ih ni osobno ne koristim. Stoga mi je policija došla s nalogom za pretragu u kuću te su mi rekli da im predam što imam ili će sami pretražiti, pa sam im ja dao marihuanu koju sam imao kod sebe, a to je bilo oko 46 grama. Tu marihuanu sam kupio u toj količini zbog situacije s koronom. Uglavnom, marihuanu nisam prodavao te se nisam ni mijenjao za ništa, i imao sam ju samo za svoje potrebe. Kad sam ju predao, u policiji su snimili i moj iskaz u kojem sam izjavio da ju dobrovoljno predajem policiji, ali iskreno ne sjećam se svega što sam rekao (bio sam u šoku te sam se također žurio na ispit na faksu) pa se bojim da sam izjavio nešto što neće ići u moju korist. Naravno, policija je podnjela kaznenu prijavu za neovlašteni promet drogama (ili zbog poznanika cinkera ili zbog malo veće pronađene količine). Inače imam 24 godine te sam redovan student na faksu. Do prije par godina sam znao konzumirati neke opijate pa se već neko vrijeme aktivno liječim psihijatrijskim putem od ovisnosti. Krizna razdoblja su mi teška te mi marihuana služi za opuštanje, a isto tako dijagnosticiran mi je generalni anksiozni poremećaj zbog kojeg ju svakodnevno pušim. Dosad nisam ni jednom imao problema sa zakonom što se tiče bilo kakvih narkotika. 
Već skoro 3 mjeseca čekam presudu te strepim cijelo vrijeme i bojim se da bih mogao dobiti kaznu zatvora. Isto tako jako se bojim presude iz razloga što sam redovan student i ne želim da mi se prekine faks.
Molim Vas za savjet/mišljenje o presudi te savjet kako bi ona mogla proći najpovoljnije za mene. 

Lp

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • G-man locked this forumu
Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija