Jump to content

Lažiranje molbe za posao


beatrice12

Preporučene objave

Prijavila sam se nedavno na natječaj i primljena je cura koja je bolje riješila test od mene.Ona je u molbi navela podatke za koje se naknadno ispostavili da nisu točni...navela je da je šefica odjela a nije... tj lagala je..ona već radi na tom mjestu..koja su moja prava...rjesenje o prijemu u službu cura je dobila 01.veljače og..imam li kakva prava ?   

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 4 minuta, Borbena7 je napisao:

Ukoliko netočan podatak nije bio uvjet po natječaju, tada ne može utjecati na zakonitost odluke poslodavca.

Žena se  lažno predstavila i to napisala u molbi..navela je da je radila kao šefica odjela što znaci da ima iskustava na istim poslovima ali nakon prijema u službu ispostavilo se tj  sama je rekla da nije radila na istim poslovima!

uređeno: od beatrice12
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, G-man je napisao:

Da li je iskustvo rada na istim poslovima bio uvjet natječaja?

Ona je ispunjavala uvjete sa natječaja...A odluka se donijela na osnovi njenog pismenog i toga da je bila šefica jer se za ovo radno mjesto tražila šefica 

 

, Borbena7 je napisao:

Da li je iskustvo na tim poslovima bilo uvjet? Znate li da li je možda negdje drugdje imala iskustva na tim poslovima, ali ne kao šefica odjela?

Pa moglo bi se reći da je presudilo to njeno iskustvo kojeg nema

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija