Jump to content

Pravna pomoc


Fing

Preporučene objave

Postovani, da li vam je iz osobnog iskustva poznat odvjetnik ili odvjetnicko drustvo uspjesno u rjesavanju prava hrvatskih branitelja i HRVI, buduci da ne zivim vise na podrucju RH i nisam u mogucnosti sam obavljati neke pravne poslove?

Unaprijed zahvalan 

uređeno: od Fing
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • Fing je promijenio naziv u Pravna pomoc
prije 1 sat, Skywalker007 je napisao:

Poštovani još uvijek imam angažirano odvjetničko društvo, e sad da li je uspješno još nije gotovo pa ćemo vidjeti, naravno vama ovisi i mjesto prebivališta sa osobne iskaznice da ne morate plaćati odvjetničke putne troškove.  

Hvala, buduci da sam „vani“ neko u ZG buduci da ve se sada izgleda sve tu rjesavati

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...

molim savjet, zatražio sam pravnu pomoć preko Ureda državne uprave u svojoj županiji (PSŽ), dobio sam odbijenicu, trebam odvjetnika za obranu pred sudom, radi se o pronevjeri, zna li netko, mogu li na neki drugi način dobiti besplatnu pravnu pomoć, budući nisam u mogućnosti snositi troškove svoje obrane, radi osobnog bankrota, hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija