Jump to content

Zajednička skrb djece!!!


Kragna

Preporučene objave

Pozdrav! Treba mi pomoć ja i bivša supruga smo napravili na Socionalnom dogovor oko zajedničke skrbi dvoje djece, jer oboje radimo u tri smjene i mi smo se dogovorili i potpisali da će mo voditi zajedno brigu o djeci kada uskladili smo smjene tako da uvijek jedan roditelj od nas bude preko noći sa djecom, e sada ona već dva dana glumi kako će djeca spavati kod nje i da će navodno njena mama i sestra biti sa djecom ona ustaje u 03:30 ujutro a ja sam cijelu noć sam u stanu mogu djeca bez problema biti kod mene, a ja imam sumnju da me laže ona ima partnera tri mjeseca i toliko ga zna i živi sa njima ja mislim da on bude sam u stanu sa njima kada ona ode na posao. Zanima me da li je mogu u vezi toga prijaviti na Socionalno. L.p.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, Kragna je napisao:

Hvala na odgovoru. To znači ako je istina da on bude sam sa djecom, a da se to meni krije onda ona može snositi neke zakonom propisane sankcije. 

Nikakve ona zakonom propisane sankcije neće snositi. Daj se fokusirajte na ono što je u ovome trenutku bitno, to su djeca i pridržavanje sporazuma. Ako krenete putem vaših sumnji onda širom otvarate vrata nekom zlonamjernom da kaže kako imate nerazriješene partnerske odnose.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 14 sati , Gringo je napisao:

Nikakve ona zakonom propisane sankcije neće snositi. Daj se fokusirajte na ono što je u ovome trenutku bitno, to su djeca i pridržavanje sporazuma. Ako krenete putem vaših sumnji onda širom otvarate vrata nekom zlonamjernom da kaže kako imate nerazriješene partnerske odnose.

Razumijem te da bi to ispalo kao da ja nju progonim ili provjeravam, ali meni je bitno da djeca ne ispaštaju u toj situaciji ko zna šta ona može njima reći, primjer da ja radim ili da sam negdje otputovao i da moraju biti sa njim. Ja nisam siguran u to ali postoji neka sumnja da je u stanju i to da napravi jer je veliki manipulator prema djeci i mogu sa sigurnošću reći da je se djeca boje.

uređeno: od Kragna
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija