Jump to content

Prigovor i zastara


TG1984

Preporučene objave

Postovani, 12.06.2017 godine imao sam prometnu nesreću te sam dana 18.09.2017 godine od policije dobio prekršajni nalog od 7500kn (5000kn alkohol i 2500 izazivanje prometne nesreće sa ozlijeđenoj osobom) na što sam u roku podnio prigovor na prekršaje naloge. 

Do danas 22.03.2021 godine nisam nista dobio od suda, nikakvu obavijest za ročište, pa me sad zanima kad nastupa zastara? 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Buni me pojam prekršajni progon. Prekršajni progon pokreće prekršajni nalog? Znači , ako sam dobro shvatila prekršajni progon je cijeli postupak ,od prekršajnog naloga, sve do donošenja presude prvog stupnja. piše da zastara nastupa nakon 3 godine od pravomoćnosti, a ja još nemam nista pravomoćno jer sam podnio prigovor na prekršajni nalog

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 2 sati , TG1984 je napisao:

Buni me pojam prekršajni progon. Prekršajni progon pokreće prekršajni nalog? Znači , ako sam dobro shvatila prekršajni progon je cijeli postupak ,od prekršajnog naloga, sve do donošenja presude prvog stupnja. piše da zastara nastupa nakon 3 godine od pravomoćnosti, a ja još nemam nista pravomoćno jer sam podnio prigovor na prekršajni nalog

Podnela si prigovor,nisu odradili na vrijeme i ne možeš ni imati nešto pravomoćno jer poslije zastare ne mogu donositi nikakvu odluku.

uređeno: od sivko
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija