Jump to content

Odlazak s mjesta nesreće - parking.


idme

Preporučene objave

Pozdrav svima,
zamolio bih vas za pomoć oko sastavljanja prigovora na prekršajni nalog.
Stvar je da ja nisam imao nikakvu namjeru bježati sa mjesta nesreće tj nisam bio ni svjestan da sam "udario" u parkirano vozilo. U policiji su mi objasnili da postoji svjedok koji je navodno vidio da sam udario parkirano vozilo i pokazali su mi slike ostecenog vozila i to je jedva vidljiva crtica na braniku. Policajcu sam rekao stvari kako jesu da sam bio na tom parkingu ali da ne znam za nikakvo udaranje. Moguće je da sam dotakao drugo vozilo ali nisam osjetio to.

Kako postoji svjedok čini mi se da poricanje krivnje neće proći.
Da se žalim na visinu kazne i oduzimanje vozačke? Da priznam krivnju? Što od prilike da napišem? Nisam nikad imao nikakav prekršaj ili kaznu, student sam i visina ove kazne mi je skoro pa mjesecna placa a vozacka mi je potrebna jer zivim van splita a u splitu radim i studiram.
1232798768_WhatsAppImage2021-03-22at11_46_04.thumb.jpeg.aea8bf26d61a5dc762c53cb6c8f41e9d.jpeg1786011333_WhatsAppImage2021-03-22at11_45_54.thumb.jpeg.65092f864ce2206d5a21ce507ef96b3e.jpeg
 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Napišeš prigovor bez izjašnjavanja o krivnji i tražiš saslušanje pred sudom, a tamo ćeš prilagoditi obranu situaciji. Ako svjedok ne dođe, s obzirom da nema materijalnih tragova, nema ni osude, aa ko dođe i ispadne da je stvarno bilo tako, ali nisi vidio, priznaš, kaješ se, neće se ponoviti i sl., pa ideš na ublažavanje kazne.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija