Jump to content

Auto na popravku godinu dana


stg56

Preporučene objave

dakle

riječ je o svima znanoj sivoj ekonomiji,radu na crno,ali ovaj puta na veliko

na preporuku kolege sa posla sam dao auto čovjeku koji godinama radi ilegalno što je javna tajna

jedina razlika od njega i javnih legalnih servisa je ta što ovaj ne izdaje račune,dakle ne plaća porez državi i kao takav nije vezan nikakvim zakonom,tako mi se čini,da pošteno odradi posao za koji se obavezao

a mi smrtnici kojima auto nije luskusz već sredstvo za ići na posao i natrag kući gledamo da nam ga poprave što prije a na kraju eto,ni naon godinu dana nema tih famoznih dijelova koje je on kao naručio pa zbog korone ne može doći do njih

pitanje

da li ima ikakva prava na obeštećenje s obzirom da je on izvadio motor a koji ja nisam ni vidio više a karoserija stoji vani i propada a samim tim je nejgova statika i sigurnost znatno oštećena i upitna

ponavljam radi se o majstoru koji je pretrpan poslom a radi na crno i očito ga neko vrlo jak štiti kad se može tako širit i bahatit

hvala svakom ko mi bar malo pomogne

lijepi pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • Borbena7 je promijenio naziv u Auto na popravku godinu dana

U redu,hvala.

Molim te još samo jedno,ti ili netko drugi.Da mi napišete članak broj i naziv zakona Tako da mu mogu točno referirali stručno.Jer ako mu samo kažem ovako laički,neće me shvatiti ozbiljno.Puno je jače kad mu kažem,pozivam se na zakon taj i taj,broj taj i taj,članak taj i taj.

Eto samo to pa idemo dalje.U svakom slučaju hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...
Na 25. 03. 2021. at 9:18, sivko je napisao:

zakasnio sam,naime odvjetnik koga sma ovdje dobio po preporuci je odugovlačio toliko da je ovaj u međuvremenu bio obaviješten o tome,i odmah je otvorio firmu

e sad treba biti pametam

u međuvremnu mi se odvjetnik nije javio tjedan dana unatoč mojim porukama i pozivima

šta sad da se radi

 

moj odvjetnik koga sma ovdje dobio po preporuci je od njegovog dobio potpisan izjavu sa kojom se ovaj slaže da će popravit auto o svom trošku u zamjenu da ga ja ne tužim

ja sam pristao i otišao po auto a ovaj me je potjerao kao psa

šta sad da se radi

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 20 minuta, stg56 je napisao:

zakasnio sam,naime odvjetnik koga sma ovdje dobio po preporuci

Usvajanje preporuke je stvar Vaše osobne odluke.

prije 20 minuta, stg56 je napisao:

u međuvremnu mi se odvjetnik nije javio tjedan dana unatoč mojim porukama i pozivima

šta sad da se radi

Ukoliko niste zadovoljni izabranim odvjetnikom, jednostavno mu otkažite punomoć.

prije 21 minuta, stg56 je napisao:

potpisan izjavu sa kojom se ovaj slaže da će popravit auto o svom trošku u zamjenu da ga ja ne tužim, ja sam pristao i otišao po auto a ovaj me je potjerao kao psa

Na koji način ste dali svoj pristanak? I popravak pri ovom susretu nije obavljen?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat , Borbena7 je napisao:

Usvajanje preporuke je stvar Vaše osobne odluke.

Ukoliko niste zadovoljni izabranim odvjetnikom, jednostavno mu otkažite punomoć.

Na koji način ste dali svoj pristanak? I popravak pri ovom susretu nije obavljen?

dobro,ja  jega otkantam kako da namirim štetu koju mi je prouzrokovao sa svojim nemarom

da li ga mogu tužiti odvjetničkoj komori zbog toga

 

a ja sam bio kod njega na osnovu izjave-suglasnost, koju je njegov odvjetnik poslao poštom mome odvjetniku a ovaj mi je to pokazao na whatsapu ali kad am mu rekao da mi pošalje papirnato,nisma dobio

na osnovu tog dokumenta njegove suglasnosti sam išao kod njega po svoj aut,koji je navodno popravio,a on me je istjerao kao psa

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

upravo sad, stg56 je napisao:

dobro,ja  jega otkantam kako da namirim štetu koju mi je prouzrokovao sa svojim nemarom

Kako znate da je on kriv i kakva Vam je šteta načinjena?

prije 1 minutu, stg56 je napisao:

na osnovu tog dokumenta njegove suglasnosti sam išao kod njega po svoj aut,koji je navodno popravio,a on me je istjerao kao psa

Da li je auto popravljen ili nije?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 2 minuta, Borbena7 je napisao:

Kako znate da je on kriv i kakva Vam je šteta načinjena?

Da li je auto popravljen ili nije?

je popravio ga je i rekao da ne trebam platiti popravak u zamjenu da ga ne tužim

napravljena mi je šteta u smislu da ja skoro godinu dana nam svoj auto

dali treba još više uz to

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 minutu, Borbena7 je napisao:

Mogli ste ovo odmah napisati, a ne ovako postepeno dodavati ključne informacije. Gdje je sada auto i temeljem čega se nalazi, tamo gdje se već nalazi?

kod nejga,navodno,zapravo ga nisam vidio pa neznam

nalazi se temeljem toga đto je od kolovoza prošle godine tamo na popravkuđsve su informacije u prva dva posta na početku izvinjavam se

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija