Jump to content

Poruka sa fejsa kao dokaz


Gameover

Preporučene objave

Ovako da budem kratak i jasan... Napunio sam 22g. Upoznao jednu curu preko fejsa koja se predstavljala da ima 15g. Ali ona je u domu.. Našao sam se s njom i cmoknila me u usta... Na to ovi iz doma su reagirali jer je ona 14g. i sad imam tu kaznenu prijavu za bludnju radnju nad djetetom mlađim od 15g. iako sam kao znao da ima 14g mada to nije istina... Ima na fejsu poruke koje mi slala kako se predstavljala da ima 15g, da je sa 14g počela pušiti, da joj je žao što me je lagala za godine i da joj je žao što me je prva cmoknila u usta... Pa me zanima dali se to može uzet kao dokaz? Hvala u naprijed na odgovoru... 

uređeno: od Gameover
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 2 sati , sivko je napisao:

Mogao bi bit ako se predstavila sa pravim imenom i prezimenom.

Da ima... Puno ime i Prezime... Čak ovi njeni iz ureda znaju da je to njen profil... Znači nisam se nikad ni u lice poljubio s ni jednim curom a kamoli nešta više... Glupo ovo zvuči ali od malena sam imao problematičnu obitelj itd.. Upoznao tu curu... Prvi put bio kod nje, nije ništa bilo, šetali smo se, slušali pijesme pričali, na klupi sjedili i to je to... Jer stvarno to mi je bio prvi spoj u zivotu... I odem drugi put, sjedili na klupi kaze mi da zazmirim, napucin onak usne i cmoknila me znači, bez jezika jer ni neznam se ljubiti jer se ni nisam nikada... I na kraju dođe drugi dan mi policija u jutro i na kraju saznam da je 14g. Znači za 3mj. puni 15g. To jest 02.06... Na kraju su mi stavili takvu prijavu stvarno ono... Neke spolne nagone, zlostavljanje... Bludne radnje.. Ma svašta... I još su mi napisali kao da sam znao da ona ima 14g. mada kažem da je pisala da ima 15g... Da je sa 14g. počela pušiti... Kako je pisala žao mi je što sam ti lagala za godine i što sam te prva cmoknila u usta... To je pisala dok sam bio prvo u policiji ono... I od tad zaista nisam znao da je 14g. Šta vi mislite jel su to dovoljni dokazi da ne odem u zatvor ili... Jer zaista me je strah kako sam gledao po internetu kazne su zaista velike... A i prva mi je cura, nisam je ni pipao ovako, to je rekla istinu... Sam to što kad ju je policajac pitao dali smo se ljubili u usta ona je rekla da... I to je najveći problem... A jasno imam poruke... Nez, evo molio bi vas za vaše mišljenje jer ipak se kružite vi više u to nego ja... Hvala u naprijed na odgovoru.. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 4 minuta, sivko je napisao:

Imaš prijavu ali će DO odlučiti da li će podignut optužnicu ili neće.

Al da ja to sve jedno pokažem te poruke, imam poruke na fejsu, za svaki slučaj sam screeno te poruke, slikao s drugog moba za svaki slučaj da se nebi nešto desilo sa fejsom ili nešta koje sam lude sreće. I to sad u utorak moram u Osijek na to opcinsko drzavno odvjetnistvo u Osijeku... Ako sam sad dobro shvatio sad će oni tamo odlučiti dali će podići tu optužnicu ili ne? Sivko zaista hvala na odvojenom vremenu... 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Upravo sad, sivko je napisao:

To ćeš pokazat u Osijeku i naravno ponovo ispričat svoju priču.A onda će oni na osnovu svega toga odlučiti.Možda i nju zovnu.

Zaista hvala vam još jednom na svemu... Svašta... Još mi je krim policajac taj prvi put rekao da nisam ništa kriv, jer sam ga jednom tri puta pitao dali sam sad nešta kriv, rekao je da nisam samo da se ne vidam s njom... I još mi je on sam rekao zatrazi od doma neku dozvolu da ju vidas ili strpi te se još tih par mjeseci dok ne napuni 15g. Jer je rekao da je 15g. najranija za vezu s punoljetnim i ostalo.. Hvala još jednom na informacija... 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Po meni, ključ cijele ove priče biti će da li se iz izgleda djevojke (te njena ponašanja jednom kad ste se našli) može nedvojbeno zaključiti da ona jeste mlađa od 15 godina ili ne.

Djevojke, u pravilu, izgledaju starije (posebice uz uporabu šminke), no imate slučajeva kada i žena od blizu 30 godina djeluje na izgled kao maloljetnica, stoga svaki slučaj treba promatrati zasebno.

Za KD spolne zlouporabe djeteta mlađeg od 15 godina iz čl. 158. KZ-a, mora postojati svijest počinitelja da osoba s kojom se upušta u neku vrstu spolnog odnosa ili ponašanja jeste osoba definitivno mlađa od 15 godina ili svijest o tome da bi ta osoba mogla biti mlađa od 15 godina, pa onda i pod tom pretpostavkom on se i dalje upušta u takvu vrstu odnosa/ponašanja.

Vi imate poruke u kojima djevojka priznaje da vam je lagala o broju godina, no i dalje ostaje ovo što sam prvo napisao - možete li iz njena izgleda, a kasnije i ponašanja, zaključiti da se ipak radi o mlađoj djevojci? Ukoliko je odgovor potvrdan, nećete moći izbjeći osuđujuću presudu, u protivnom biti ćete oslobođeni.

U svakom slučaju, moja sugestija je da se branite na ovaj način kako ste opisali, dakle pozivate se na zabludu glede dobi i jasno naglasite kako iz ponašanja djevojke, razgovora s njom ni u jednom trenutku niste dobili dojam da bi se radilo o djevojci mlađoj od 15. godina te da vam se upravo tako i predstavila, a za što imate i dokaz PM komunikacije preko FB-a. Također, spomenuti kako je ona ta koja je inicirala poljubac, za što opet imate dokaz u vidu poruke. Nadam se da će i djevojka potvrditi svojim iskazom ovu priču i tada postoji dobra šansa da sve ovo završi dobro po vas.

Ove PM poruke koje imate svakao pokažite na prvom ispitivanju pred DO-om.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 7 mjeseci kasnije...
Na 25. 03. 2021. at 10:40, G-man je napisao:

Po meni, ključ cijele ove priče biti će da li se iz izgleda djevojke (te njena ponašanja jednom kad ste se našli) može nedvojbeno zaključiti da ona jeste mlađa od 15 godina ili ne.

Djevojke, u pravilu, izgledaju starije (posebice uz uporabu šminke), no imate slučajeva kada i žena od blizu 30 godina djeluje na izgled kao maloljetnica, stoga svaki slučaj treba promatrati zasebno.

Za KD spolne zlouporabe djeteta mlađeg od 15 godina iz čl. 158. KZ-a, mora postojati svijest počinitelja da osoba s kojom se upušta u neku vrstu spolnog odnosa ili ponašanja jeste osoba definitivno mlađa od 15 godina ili svijest o tome da bi ta osoba mogla biti mlađa od 15 godina, pa onda i pod tom pretpostavkom on se i dalje upušta u takvu vrstu odnosa/ponašanja.

Vi imate poruke u kojima djevojka priznaje da vam je lagala o broju godina, no i dalje ostaje ovo što sam prvo napisao - možete li iz njena izgleda, a kasnije i ponašanja, zaključiti da se ipak radi o mlađoj djevojci? Ukoliko je odgovor potvrdan, nećete moći izbjeći osuđujuću presudu, u protivnom biti ćete oslobođeni.

U svakom slučaju, moja sugestija je da se branite na ovaj način kako ste opisali, dakle pozivate se na zabludu glede dobi i jasno naglasite kako iz ponašanja djevojke, razgovora s njom ni u jednom trenutku niste dobili dojam da bi se radilo o djevojci mlađoj od 15. godina te da vam se upravo tako i predstavila, a za što imate i dokaz PM komunikacije preko FB-a. Također, spomenuti kako je ona ta koja je inicirala poljubac, za što opet imate dokaz u vidu poruke. Nadam se da će i djevojka potvrditi svojim iskazom ovu priču i tada postoji dobra šansa da sve ovo završi dobro po vas.

Ove PM poruke koje imate svakao pokažite na prvom ispitivanju pred DO-om.

Da, bio sam na općinskom državnom odvjetništvu i kako ste rekli tako sam većinom sve i rekao... Da mi se predstavljala da ima 15g, da joj je žao što me lagala za godine i da joj je žao što me prva poljubila... I dok je to sve završilo morao sam na papir isprintat sve te poruke... I nakon mjesec dana su nju pozvali... Rekla je da je ona inzistirala da se vidimo, kad su je pitali koliko mi je rekla da ima godina ona je potvrdila da je lagala da ima 15g i kad su ju upitali zašto rekla je da može biti s menom u vezi, da ju nebi odbio... Isto je rekla da me je ona prva cmoknila u usne i u lice, da ju nisam dirao po drugim dijelovima tijela što i nisam, da smo se šetali, slušali pjesme i slično... I na kraju su podignuli optužnicu protiv mene i prvo sam otišao do jednog odvjetnika i sve mu to pokazao on se smijao za kakve gluposti oni podižu optužnicu, da mu nije jasno zbog čega... Na kraju je rekao da imam pravno na besplatnog odvjetnika i da moze napraviti nagodbu za uvijet da ne moram ići stalno u Osijek, da kao priznam, da se nagodi s državnim odvjetništvom i da odmah dobijem uvjeta i to je to kao... Zatim sam ja napravio taj zahtjev za besplatnog odvjetnika i dobio sam ga, bio sam kod njega u Osijeku, pokazao mu to sve... On se isto smije zbog kakve gluposti su išli dizat optužnicu, da kao bi mogli pola grada tako ići zatvoriti, da se ne brinem, da sam ja doveden u zabludu, da se ne brinem, da se branimo na sudu da nikako mi ne preporučuje da pravim tu nagodbu za uvijet da kao da sam mlad, da ako će mi za posao nešta trebati i da on to nebi radio nego se branio... I na kraju on meni govori, da je pričao s tom gospodom iz državnog odvjetništva za tu nagodbu, da kao oni ne prihvacaju tu nagodbu jer se ona vodi kao dijete, da za takvo neću... Ako sam ja dobro shvatio ako idem na sud da ću vjerovatno biti kriv i dobiti zatvora, da može kao tražiti da mi se smanji kazna, da bude probao napraviti neformalnu nagodbu, to koliko sam čitao da je vansudska nagodba i sad stvarno ništa ne kužim... Na početku su se svi smijali a sad na kraju ispada da ću zatvor najmanje na 3g. Ako vi možda nešto više se razumijete u to ili da mi date savjet... Hvala u naprijed... 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija