Jump to content

Odvajanje od zajednickog grijanja - molim kontakt od sudskog vjestaka


Mayo88

Preporučene objave

Pozdrav svima.

Kupio sam stan na vrhu stambene zgrade. Zgrada ima vlastitu kotlovnicu, tj. grijanje. Problem je u tome sto do mojeg kata grijanje uopce ne dopire. Radijator je potrebno odzracivati svaki dan, jer vec iduci dan su potpuno hladni. Cak i kada rade nisu potpuno vruci. 

Zbog toga se zelim odvojiti od zajednickog grijanja, ali uprava zgrade mi jos nije dala odgovor hoce li mi to dopustiti.

Bez obzira na njihovu odluku, ja sam odlucio fizicki maknuti radijatore i cijevi grijanja iz svog stana. Dosta je hitno kako bih mogao nastaviti s renovacijom stana. 

Receno mi je da bih prije nego li to napravim trebao pozvati sudskog vjestaka koji bi potvrdio i napravio zapisnik o tome da grijanje ne radi. Jer ako to na kraju dospije na sud, necu vise imati dokaza za to, a uprava zgrade ce sigurno to poricati.

Molim vas za savjet, te kontakt kome se obratiti za ovo. Koliko brzo se to moze napraviti i kolika je otprilike cijena.

Hvala svima.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija