Jump to content

Istek ugovora na određeno


Benzin

Preporučene objave

Početkom 3 mjeseca počeo radit 10 dana kasnije su me prijavili i ugovor je bio na određeno do 31.3. Znaci danas je zadnji dan i to je bio probni ugovor na mjesec dana a poslje ne znam kak ide. Novi ugovor nisam dobio , a isto tako nitko nije ništa u vezi toga spominjao . Pa me zanima kako sad daljnja procedura kada bi trebao dobit novi ugovor . 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 2 sati , Benzin je napisao:

Pretpostavljam da bi mi rekli da vise ne dolazim ako ne misle produžiti ugovor  ili sam u krivu? 

Vama je bitno da u vrijeme rada imate ugovor o radu, tako da ste mogli i prije isteka roka tražiti informaciju, da li se radni odnos završava po proteku ugovorenog roka.

prije 1 sat, sivko je napisao:

Ako su pravi rekli bi.

Ne bih rekla da su pravi, a ovo iz razloga jer su čovjeka prijavili tek 10 dana kasnije.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 4 minuta, Borbena7 je napisao:

A kako ćete biti plaćeni za vremensko razdoblje od 1. do 10. u mjesecu?

Eh to je dobro pitanje. A nadam se da će platit svejedno. Jer sam ja normalno dolazio 1-10 jedino ako su mi 10 dana računali kao neplaćenu edukaciju ? Jel sam išao s kolegom na teren 7 dana da vidim šta kako. Poslje sam krenuo 8 dan samostalno a prijava je išla od 10? Jedino ako me nije mogao prijavit jer sam ostao na 2 h prijavljen kod starog poslodavca ? Ima li to kakve veze . Znaci radio sam dostave na woltu a tamo je da si sami plaćamo prijave odnosno oni placu iz naše zarade i gledao mirovinsko piše datum odjave 9.3,a ja sam rekao njemu tek oko 10. Posto nisam znao da ću ovdje biti primljen mjesec dana kao probni rok

uređeno: od Benzin
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 3 minuta, Borbena7 je napisao:

U ugovoru treba pisati, koliko će Vas platiti i za koje razdoblje, te ga ove odredbe obvezuju.

Piše da radnik Ima pravo na bruto placu 4000 i nes kn uglavnom kad se pretvori u neto ispada 3500 kn  i da će biti isplaćeno najkasnije do 20 za prethodni mjesec i da radnik počinje s radom 10.3.i da ugovor traje do 31.3 i dalje piše da ima pravo na 50% vise za prekovremeni kolko je u otežanim vremenskim uvjetima Itd postoci

uređeno: od Benzin
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 7 minuta, Borbena7 je napisao:

Ukoliko Vam je ovaj iznos zadovoljavajuć za cjelokupno razdoblje koje ste kod tog poslodavca, onda je sve uredu. Ali ubuduće pazite koji datum se navodi kao početak rada.

Iako ja očekujem malo vise jer sam imo 2 dana prekovremene radno vrijeme je do 16 a ja sam 2 puta unazad mjesec dana ostao do 22h i bio tek u 22 h gotov to je bio prošli tjedan i negdje polovica mjeseca ako se nevaram

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija