Jump to content

Zloupotreba loyalty bodova - tužba


Username90

Preporučene objave

Pozdrav, radio sam u Tvrtki-dostavnoj službi za restorane nešto sitno, do 11. mjeseca prošle godine i dobio sam otkaz jer sam pravio previše korisnickih racuna i koristio pocetnicki promo kod od 30 kn na svakom od tih racuna.

To je bilo sredinom 11. mjeseca, dali su mi otkaz, isplatili zadnju placu i rekli kako ne moram nista platiti od te cifre za koju sam ostetio firmu.

 

Jucer ujutro me zove netko iz  Tvrtke kako bi mi rekao da ce mi na mail poslati racun da platim to sto sam ostetio firmu. Proslo je par mjeseci i to stvarno nije uredu s njihove strane jer ja kune nemam kod sebe (idem u srednju jos) a prijete se nekakvom tuzbom.

 

Sad ne znam sta da radim, kako da apeliram da to obustave (jer je originalan dogovor izmedu mene i sefica bio da ja ne moram nista platiti) ili da ih nagovorim da smanje taj iznos. Nebi stvarno htio da dođe do suda, jer osim tog s promo kodovima, ja sam u Tvrtci radio bez ikakve prijave, i još sam radio nakon što je pocela skolska godina iako je to za ucenike strogo zakonom zabranjeno, a i radio sam smjene od 12 sati i to je isto zabranjeno za ucenike.

 

Jos gore je to sto oni imaju nekakve agregatore (nesto na foru fransize) i ja sam zapravo radio za neku sasvim desetu firmu na crno. I sada ako cijeli slucaj dode do suda, vjerovatno ce se spominjat i to kako sam radio.

 

Zanima me samo sljedece:

 

- Kolika moze bit kazna ako ja to ne platim? (Idem u srednju jos uvijek, ali sam punoljetan)

- Sta moze bit s sto sam nezakonito radio kod njih? Tko ce odgovarati? Ja, Tvrtka ili posrednicka firma?

- Sta ako se sazna da sam radio nakon sto je pocela skolska godina? Tko odgovara tu?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija