Jump to content

Krada


stratus054

Preporučene objave

Pozdrav svima

Jucer u jednoj trgovini sam uhvacen od strane trgovkinje u pokusaju krade. Znaci izasao sam iz ducana sa robom u vrijednosti 500kn i vratila me trgovkinja u ducan na blagajnu da se roba naplati. Provucena je kartica i odbijena 2 puta, nakon toga su me pustili van i rekli da vise ne dolazim. 
Vec jesam krao u istom ducanu, no ovo je prvi put da sam uhvacen. Zanima me hoce li se raditi kakav postupak, na sto se trebam

pripremiti? Koje podatke su dobili od moje odbijene kartice, i obzirom da sam i prije krao u slicnim iznosima, makar nisam uhvacen, voditi kakav postupak?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nemoguće je znati, jer je moguće da izvuku i ranija djela i zbroje štete (ovo sad je dovršeno djelo, bez obzira što si uhvaćen išto je roba vraćena), pa podnesu kaznenu prijavu za krađu po službenoj dužnosti, ali moguće je i da neće ići unazad nego će čekati hoćeš li opet pasti.

Uglavnom, nemoj ponavljati i to je to.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 34 minuta, drot13 je napisao:

Nemoguće je znati, jer je moguće da izvuku i ranija djela i zbroje štete (ovo sad je dovršeno djelo, bez obzira što si uhvaćen išto je roba vraćena), pa podnesu kaznenu prijavu za krađu po službenoj dužnosti, ali moguće je i da neće ići unazad nego će čekati hoćeš li opet pasti.

Uglavnom, nemoj ponavljati i to je to.

Hvala na odgovoru, moram napomenuti kako nisu uzeli nista od mojih podataka te nisu pozvani ni zastitari niti policija, provucena je kartica koja je odbijena, makar mislim da i to bude dovoljno. Sto mislite

 

Svaka pomoc je dobrodosla

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija