Jump to content

Izbacivanje iz stana majke sa djecom


kingpin79

Preporučene objave

Vlasnik sam stana u 100% vlasništvu. Nakon razvoda, taj stan sam ostavio bivšoj i dvoje djeci na korištenje isključivo iz razloga da ja budem bliže djeci, jer se ista prijetila da ce se sa djecom odseliti u drugi grad. Nakon godinu dana ona mi zabranjuje da uđem u vlastitu nekretninu, ne znam dal plaća račune, dovlači kojekakve tipove, dok ja okolo plaćam najam i naravno alimentaciju. Da li postoji način bez suda da ona izadje van iz stana? Ne postoji nikakav ugovor izmedju nas o korištenju stana. Da se razumijemo, majka ima uvjete za zivjeti u susjednom gradu, a meni i onako počinje ograničavati viđanje djece. Ja ne mislim odustati od djece, te ce taj stan i onako ona naslijediti,  al moja dobra namjera davanja stana na korištenje više nema nekog smisla

uređeno: od kingpin79
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Usmeno sam joj rekao da izadje, na što ona naravno podsmijehom odgovara da joj ne mogu ništa. Sudskom odlukom nije definirano da joj ostavljam taj stan na korištenje, ali djeci je u sudskoj odluci taj stan definiran kao adresa prebivalista. Nisam ništa provjeravao oko računa ali konstantno se prijeti da ona nije dužna plaćati uzdržavanje zgrade i smeće jer to je kao vlasnik stana dužan (po njenoj logici ona je tamo samo podstanar)

 

Razmišljam da joj jednostavno kao vlasnik isključim struju (sklopka je na hodniku zgrade), al ne znam jel je moze ona ponovo aktivirati bez mene, ili jel sud može naložiti ponovno aktiviranje

uređeno: od kingpin79
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija