Jump to content

Otkup stana- problemi


Castaway

Preporučene objave

2015. kupila sam stan u Osijeku i prihvatila otkup od 5900 kn. Stan je sada otkupljen ali mi Mirovinsko ne zeli izdati brisovnicu dok ne platim zatezne kamate u iznosu od 3900 kn koje nisam prouzrocila ja, vec prijasnji vlasnici neredovitim placanjem, na sto me nitko nije upozorio. Koja su moja prava. Srdacno zahvaljujem!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

 

Prije 41 minuta, Castaway je napisao:

Meni je skroz nepravedno da teret padne na posljednjeg i neduznog u nizu. Mislite da bas nista ne mogu uciniti?

Prilikom kupnje stana, kako ste ugovorno regulirali ovo pitanje?

Prije 41 minuta, Castaway je napisao:

Hvala Vam, Borbena. I ja sam to nekic bila, ali sam sve umornija.

Sve mi je jasno 😉

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 20 sati , Borbena7 je napisao:

 

Prilikom kupnje stana, kako ste ugovorno regulirali ovo pitanje?

Sve mi je jasno 😉

Dobila sam od Mirovinskog izvjesce o preostalom iznosu otkupa, bez ikakvog upozorenja o gomilanju zateznih kamata prethodnih vlasnika.

Jucer sam zvala Mirovinsko i covjek kaze kako im tek sad isticu ugovori sklopljeni na 30 god za otkup stanova, pa mi ne moze reci iskustva drugih. No, kaze i da ih imam pravo tuziti. Posjetit cu  odvjetnika, jer jos ih nitko nikad nije tuzio. Radi se o nakaradnom zakonu. Ja jesam preuzela ugovor ali koja bi budala preuzela i dugove.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija