Jump to content

opetovano i učestalo pozivanje policije bez stvarnog razloga


l30n

Preporučene objave

Postovani, imam susjede koji ucestalo pozivaju policiju radi navodnog krsenja javnog reda i mira. No ja nista lose ne cinim.

Evo npr danas, nedjelja, oko 15 h sam 10minuta radio fleksaricom u sanu (dvorisni stan) nemamo napisan kucni red.

Susjed je poceo urlati na prozor, psivati me, a ja sam mirno odgovorio kako cu prestati raditi za 10minuta.

Policija je disla, vidjela i otisla.

Pojasnio sam im da sm morao popraviti slavinu jer nemogu rucak napraviti niti piti vode- policiji mislim. Ovo nije jedini slucaj.

Zvali su jos 5-6 puta otkako sam doselio gdje jesam i kupio nekretninu. susjeda mi je jednom cak fizicki odgurnula dijete. 

Isto tako sam si osigurao prostor u vrtu, naspram zida, u vrtu da bih mogao trenirati strelicarstvo. Sportski luk D kategorija oruzja.

Ledja okrenut prema susjedi u vrtu, cak i stavljena mreza, no okrenut ledima njima, od mete udaljen 7-10m iza mete zid i postavljena pozadina kako strijela nebi otisla nekontrolirano ili napravila rikoše.l, premda je mreta 125x125 cm i nisam ju u zivotu promasio, ali sam svejedno osigurao pristor i cak ako primasim metu za gadjanje sa 70metara, strijela ce se zabiti u tepih, daske i slicno.

No susjeda je i za to pozvala policiju, iako sam osobi dekao, sa ako joj smeta ja necu trenirati dok je ona tamo. 
Policija je bila tri puta vezano za ovakve incidente.

Susjeda me isto tako klevetala drugoj susjedi kako se lazno predstavljam, kako memam posao koji imam, te da sam kriminalac i i ludjak. Izvjestila je drugu susjedu o svemu tome, ne znajuci dac ce ista to meni prenijeti.

Najvise me zanima dali je kaznjivo neutemeljeno zvati policiju, radi npr krsenja javnog reda i mira, a kresenka vec 6 puta nema. Dakle niti jedna ostvarena prijava.

Isto tako provucen im je internet kroz moj tavan gdje nemaju pravo prolaza.  Imam dokument i tome.

tj. prostor je moj i supruzin, tavan.

Nisam im uklonio vezu, a nisu me uopce niti pitali smiju li na tavan provuci zicu kroz koj prostor.

Dali je ista od toga utuzivo?

Smije li uopce zvati toliko puta policiju bez raloga, gdje policija svaki puta kulturno pita sto je, ja kulturno odgovorim, naprave zapisnik i nista. Dali je to malteretiranje, to opetovano zvanje bez razloga i dali je 

Moze li li se odlazak ma tavan bez mog znanja i postavljanje internet veze (kabla) kroz njega smatrati provalom?

Postovanje

Hvala unaprijed.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • Borbena7 je promijenio naziv u opetovano i učestalo pozivanje policije bez stvarnog razloga

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija