Jump to content

Izmjene zakona o braniteljima i stjecanje statusa HRVI

Preporučene objave

Zdravi bili 

Ma slucajno sam na netu procitao da je Sabor nesto mjenjao zakon o braniteljima i olaksao stjecanje statusa HRVI itd.

Da sad ne ponavljam ko saborski zastupnici da sam ovo ili ono.skratit cu pricu i reci da imam priznat status doduse Privremeni vec 2 godinu zaredom i da nekim sljedom u mjeseci srpnju trebao bih uci u 3 godinu priveremnog statusa HRVI, koliko sam shvatio izmjene zakona idu u smjeru da se skrati taj rok od 3 godine...ali nisam nigdje nasao dali je taj zakon usvjen,ako je,kada stuppa na snagu i sto ako mnogi od nas udu u 3 godinu privremenog a zokon zazivi...dali moramo odraditi cijelu godinu pa sve ispcetka ili nesto trece, Ako ima netko tko zna vise molio bih da me prosvjetli.

Hvala unaprijed.

Dijeli na drugim stranicama
prije 6 sati , a sto sada je napisao:

Zdravi bili 

Ma slucajno sam na netu procitao da je Sabor nesto mjenjao zakon o braniteljima i olaksao stjecanje statusa HRVI itd.

Da sad ne ponavljam ko saborski zastupnici da sam ovo ili ono.skratit cu pricu i reci da imam priznat status doduse Privremeni vec 2 godinu zaredom i da nekim sljedom u mjeseci srpnju trebao bih uci u 3 godinu priveremnog statusa HRVI, koliko sam shvatio izmjene zakona idu u smjeru da se skrati taj rok od 3 godine...ali nisam nigdje nasao dali je taj zakon usvjen,ako je,kada stuppa na snagu i sto ako mnogi od nas udu u 3 godinu privremenog a zokon zazivi...dali moramo odraditi cijelu godinu pa sve ispcetka ili nesto trece, Ako ima netko tko zna vise molio bih da me prosvjetli.

Hvala unaprijed.

Vidim nije ni tebi lako, ja sam dobio staus hrvi  trajno nakon 5 god, a status Hrvatskog Branitelja 30 god, a status dragovoljca još nisam. 

prije 2 sati , Strpljivi2021 je napisao:

Vidim nije ni tebi lako, ja sam dobio staus hrvi  trajno nakon 5 god, a status Hrvatskog Branitelja 30 god, a status dragovoljca još nisam. 

Za 5 godina odnit ce nas vrag vecinu,ja doduse imam sve rijeseno,status i slicno samo me muče sa tim 3 godine,kad sam trazio da mi ukinu taj PTSP receno mi je da ne moze,da jednom kad si proglasen PTSP tesko ili nikako postati ka normalan,,a ovamo razvlace 3 i vise godina,..badeway kad sam obolio od karcinoma,u 1 godini sam dobio sva moguca rijesenja i postotak invalidnosti...a ista komisija ZOSI vjestacila..

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

• Online korisnici

No members to show

• Napravi novi...