Jump to content

Stipendije ucenicima i studentima


taipan

Preporučene objave

Također, HPB sjelo...u 13.30 nije bilo na računu, a sad vidim da je uplaćeno. Nadam se da je i svima ostalima !
OTP banka Uplaćeno na račun u 15.35 sati.Tko očekujestipendiju neka provjeri.

 

Ažurirano

 

Također, HPB sjelo...u 13.30 nije bilo na računu, a sad vidim da je uplaćeno. Nadam se da je i svima ostalima !
OTP banka Uplaćeno na račun u 15.35 sati.Tko očekujestipendiju neka provjeri.
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...

Neka mi nitko ne zamjeri, jer sam poprilično prolupao, ali mora, postaviti ovo pitanje. Naime nije mi potpuno jasna situacija u svezi tog retroaktivnog stipendiranja.

Moj sin je u osmom razredu prošao sa 4, upisao srednju školu, a njegov pametni tata, tj ja nisam ni podnio zahtjev za stipendiranje, jer nisam ni znao za to.

Onda je krenuo u drugi srednje i dobio stipendiju na osnovu ocjena iz prvog razreda. Zatim je krenuo u treći razred i dobio stipendiju na osnovu ocjena iz drugog razreda.

E, sad; u trećem razredu je prošao sa čistom četvorkom, ali za to ne može dobiti stipendiju retroaktivno jer je pohađao trogodišnji smjer. Da li stvari tako stoje?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Natječaj je raspisan. Ako ste "zakasnili" sa dostavom dokumentacije - ENDE.

 

Ne može se tu više ništa popraviti. Hebga. Ja ti ne "zamjeram". Sranja se događaju.

 

Retroaktivno, stipendija, NE.

 

 

Ali, slijedi dalje:

 

http://www.branitelji.hr/pregled/objavljen-natjecaj-fonda-za-stipendiranje-hrvatskih-branitelja-iz-domovinskog-rata-i-djece-hrvatskih-branitelja-iz-domovinskog-rata-za-akademsku-godinu-2014-2015

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Moj sin je u osmom razredu prošao sa 4, upisao srednju školu, a njegov pametni tata, tj ja nisam ni podnio zahtjev za stipendiranje, jer nisam ni znao za to.

................................................

E, sad; u trećem razredu je prošao sa čistom četvorkom, ali za to ne može dobiti stipendiju retroaktivno jer je pohađao trogodišnji smjer. Da li stvari tako stoje?

to što nisi koristio stipendiju u prvom razredu ,tvoj problem :)

što se tiće drugog pitanja...stipendija se dobija za tekuću godinu,ali se gledaju ocjene iz prethodne........što znaći pošto je tvoje dijete završilo školovanje više nema stipendije......

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Neka mi nitko ne zamjeri, jer sam poprilično prolupao, ali mora, postaviti ovo pitanje. Naime nije mi potpuno jasna situacija u svezi tog retroaktivnog stipendiranja.

Moj sin je u osmom razredu prošao sa 4, upisao srednju školu, a njegov pametni tata, tj ja nisam ni podnio zahtjev za stipendiranje, jer nisam ni znao za to.

Onda je krenuo u drugi srednje i dobio stipendiju na osnovu ocjena iz prvog razreda. Zatim je krenuo u treći razred i dobio stipendiju na osnovu ocjena iz drugog razreda.

E, sad; u trećem razredu je prošao sa čistom četvorkom, ali za to ne može dobiti stipendiju retroaktivno jer je pohađao trogodišnji smjer. Da li stvari tako stoje?

nema tu nikakvih nejasnoća ,po tome bi stipendiju trebalo dobiti i nakon završetka četvrte god. a da ne upišeš faks.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozdrav! Prosla sam natjecaj nekoliko puta, prvi puta saljem, znaci potrebnu je poslati 1. Obrazac, 2. Izjavu o sastavu kućanstva, 3. Potvrde o dohotku, 4. Potvrdu o primitku mirovine i za one koji ne primaju, 5. Potvrde o statusu branitelja, dragovoljca itd, 6. Prosjek ocjena...Nadan se da je to to. I onda ako dobijemo salju nam ugovor u kojemu rijesavamo na koji ce racun sjedati novci...Jel tako to nekako ide?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Potvrdu od porezne uprave za sve članove kućansta, ako si u mirovini ilio ne , potvrda o prošlogodšnjoj mirovini, potvrde za sve čanove kućanstava da nisu korisnici hzmo, potvrda porezne urave za sve članove kućanstva da nisu korisnici prava... pa vidi tamo što piše.

 

Nije isto za studente i srednoškolce, a tema je naširokro raspisana.

 

Pa, daj si triuda i pročitaj, .......ovdje su se ljudi dobro namučili da bi došli do stipendije........i informacija.....

 

:-( Pročitaj malo, potrudi se....

 

Imaš široku lepezu, a i sve ti je napisao gospodin Darac koji je postavio objavio obavjest o natječaju koji je (Darac nije bio sebičan i postavio obavijest na portal).

 

Što je tu nejasno?

 

http://www.branitelji.hr/pregled/objavljen-natjecaj-fonda-za-stipendiranje-hrvatskih-branitelja-iz-domovinskog-rata-i-djece-hrvatskih-branitelja-iz-domovinskog-rata-za-akademsku-godinu-2014-2015

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ja sam predao zahtjev za sina koji je prošao sa čistom četvorkom, ali i za kćer (D obrazac, čini mi se) koja je prošla sa tri, oslanjajući se na dohodovni cenzus. Za sina lova je sjela 2.9., a gle čuda neki dan javljeno da i kćer ima pravo, tj. da su i za nju naknadno odobrili.

Pitanje je koliko ću sada čekati na uplatu!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Moj savjet je da za svako dijete posebno pošaljete dokumentaciju, malo je skuplje, ali to su dva "različita" zahtjeva. Nemojte se dovesti u situaciju da zbog 50-60 kuna izgubite pravo na stipendiju.

 

To su dva predmeta koji se posebno numeriraju............

 

Dakle, za svako dijete, "posebno" (da ne bi na kraju bilo problema).

 

Za "Ivana" - posebna dokumentacija.

Za "Josipa" - posebna dokumentacija.

 

Sve u dvije kuverte (odvojeno), poslati na adresu (obavezno sa "povratnicom").

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Moj savjet je da za svako dijete posebno pošaljete dokumentaciju, malo je skuplje, ali to su dva "različita" zahtjeva. Nemojte se dovesti u situaciju da zbog 50-60 kuna izgubite pravo na stipendiju.

 

To su dva predmeta koji se posebno numeriraju............

 

Dakle, za svako dijete, "posebno" (da ne bi na kraju bilo problema).

 

Za "Ivana" - posebna dokumentacija.

Za "Josipa" - posebna dokumentacija.

 

Sve u dvije kuverte (odvojeno), poslati na adresu (obavezno sa "povratnicom").

 

Nazvala sam ministarstvo-fond za stipendiranje pa su mi rekli da mogu staviti u jednu kuvertu, ali da spajalicom odvojim svaki predmet s tim da porezne potvrde i ovjerene izjave samo fotokopiram za drugo dijete i priložim.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pa, eto, Vi razmislite. Ja sam vam napisao "sigurniju opciju".

 

Dovoljno je da se "zagubi-misteriozno nestane nekakav dokument" i eto problema.

 

U poreznoj upravi vam neće naplatiti dokumentaciju.

 

Imat ćete trošak kod javnog bilježnika (izjava o zajedničkom kućanstvu je oko 50 kuna).

 

I u pošti, svaka kuverta (sa povratnicom) - nisam siguran, ali za oba djeteta ne vjerujem da je cijena veća od 40-45 kuna.

 

Sami odlučite. ;-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Lijep pozdrav svima! Evo ove godine skupljam papirologiju za friškog srednjoškolca i upao sam u jednu nedoumicu - naime, kod obrasca A, onaj donji dio obrasca ovjerava osnovna škola (jer je krenuo u prvi srednje) ili ovjerava srednja škola? Pitam zato što sam danas nosio taj obrazac na ovjeru u sinovu bivšu osnovnu školu i gđa u tajništvu je ispunila i poštambiljala, ali u onom gornjem dijelu gdje stoji "godina upisa u srednju školu" nije upisala ništa tj., ostavila je tu rubriku praznu..? Na žalost to sam primjetio tek kad sam stigao doma i sad ne znam jesam li trebao to nositi na ovjeru u srednju školu ili je ona to iz nekog razloga ostavila tako kako je..? Molio bih da mi netko od upućenijih pojasni šta sad, jer kako znamo, oni u fondu za stipendiranje neće ni razmatrati zahtjev ukoliko nije pravilno sve ispunjeno...

Hvala unaprijed!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Mislim da ti tu rubriku ispunjava srednja škola jer imaš skoro sve podatke tražene o prvom upisu i druge o srednjoj školi a ti im samo daš na uvid ovjerenu svjedodžbu iz 8 razreda da ti upišu prosjek na dvije decimale iz osnovne . Evo ja sam to imao prošle godine i već 100% nisam siguran . Ali mislim da sam tako napravio .koja ti škola to ispunjava treba ti sve ispuniti , a ne ostavit nešto prazno , daš im na uvid što treba i neka pišu . Valjda će ti se neko javit ko ima 1 razred srednjoškolca . Rok je do 31.12 2014. za poslat dokumentaciju . Koliko to već traje već su mogli sami napisati decidirano u natječaju tko šta upisuje . Tek su ove godine stavili obrazac za kućanstvo a ljudi su ispisivali sve i svašta . Pozdrav .

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...
Pozdrav,

Zanima me postoji li ikakva mogućnost za naknadno slanje papira za stipendiju..?Žalba ili nešto slično,ima li tko kakva iskustva?

 

Poštovna, žalbu možete slati na nekakvo rješenje..možete probati poslati papirologiju, međutim kako će vas odbiti poradi isteka roka za slanje, žalite se na riješenje. Ali sumnjam u povoljan ishod.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 tjedna kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...
  • 2 mjeseci kasnije...

Poništen natječaj za stipendije

 

Ne morate slati opet svu novu dokumentaciju već samo obrazac A,B,C.........ne mora biti ovjereno već samo popunite onaj gornji dio obrasca koji morate popuniti i obavezno potpisati.

 

KADITATI KOJI SU DOSTAVILI POTPUNU I PRAVOVALJANU NATJEČAJNU DOKUMENTACIJU U NATJEČAJNOM RAZDOBLJU OD 01. 12. DO 31.12.2014. GODINE OBVEZNI SU DOSTAVITI SAMO NOVI PRIJAVNI OBRAZAC (obrasci A, B, C, D i E –BEZ OVJERE) KAKO BI PRIJAVA NA NATJEČAJ BILA EVIDENTIRANA U NOVOM NATJEČAJNOM RAZDOBLJU.

 

 

 

Šaljite obrazac sa povratnicom (da ne ne izgubi negdje u pošti).

 

Studentima 500 kuna, a srednjoškolcima 200 kuna, ako ispunjavaju uvjete iz natječaja.

 

https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages//Javni%20natje%C4%8Daji//Odluka%20Upravnog%20odbora%20Fonda%20za%20stipendiranje.pdf

 

 

 

Nema se novaca u fondu ili je to osveta zbog prosvjeda................... ;-)

 

Možemo nagađati...........

 

A, s obzirom da je država u nezgodnoj situaciji i blagajne su prazne, bit će dobro ako i ovo isplate.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pa tko je ovde lud,zašto ponovo slati obrazce,imaju sve uredno,pa i ako su odlučili smanjivat,zašto se jednostavno ne pošalje u ugovorima koliko nas sleduje i sve ok.

Ali mora se napravit pomutnja da bi valjda 5-10% korisnika koji ne saznaju da je novi natječaj,ostalo bez stipendija,perfidno zamišljeno!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ne vrijedi se bosti sa rogatima. Ispuni obrazac (onaj koji si već ispunio-dijete), pošalji poštom sa povratnicom i gotovo. 200 kuna mjesečno je za srednjoškolce, a 500 za studente. I, požuri, tako je i gotovo. Možeš samo "gunđati".

 

:-)

 

Ispuni samo onaj obrazac (A,B.C... znaš već koji) već sam napisao, pošalji poštom-sa povratnicom i gotovo.

 

Ne moraš ništa ovjeravati, pošalji obrazac, potpis, pošalješ sa povratnicmom...i to je to.

 

Režu, režu.........jbtga...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pa tko je ovde lud,zašto ponovo slati obrazce,imaju sve uredno,pa i ako su odlučili smanjivat,zašto se jednostavno ne pošalje u ugovorima koliko nas sleduje i sve ok.

Ali mora se napravit pomutnja da bi valjda 5-10% korisnika koji ne saznaju da je novi natječaj,ostalo bez stipendija,perfidno zamišljeno!

 

Novi obrazac se ponovo šalje da bi potvrdili da se slažemo s novim uvjetima natječaja, tj. smanjenjem iznosa.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Eto danas detaljno čitao Odluku o ponovljenom natječaju i nađem datum za rok za dostavu dokumentacije 22.5.2015. a u tekstu Natječaja ponovljenog piše da je rok 25.5.2015. Pa ovi mudraci se ne znaju ni uskladiti koliko sam primjetio . I ja se pitam kao i suvi u komentaru da ispunjavamo mi sami onaj dio što treba škola ispunjavat . Ja mislim da ne trebamo , da imaju na starima što treba . Ako griješim žao mi je. Pozzz

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...
Nisam ništa pobrkao; dobio sam za kćer 3000kn u 12 mjesecu. To je bilo naknadno jer je dobila na osnovu cenzusa, a ne po prosjeku ocjena!

ti si dobio u 12 mjesecu 2014 možda stipendiju za godinu 2013/2014........ovo o čemu pričamo je stipendija za 2014/2015 i zahtjevi su se predavali u 12 mj,2014 i pošto su gan poništitli sad su se ponovo nedavno predavali.......na stranicama min branitelja su prije par dana objavili rezultate tko je dobio........što znaći da to što si ti dobio prije 3000kn nema nikakve veze sa ovim i usput rečeno sad se dobija 2000kn.......ako nisi sad podnosio zahtjev,onda ti je propala ova sad stipendija....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ti si dobio u 12 mjesecu 2014 možda stipendiju za godinu 2013/2014........ovo o čemu pričamo je stipendija za 2014/2015 i zahtjevi su se predavali u 12 mj,2014 i pošto su gan poništitli sad su se ponovo nedavno predavali.......na stranicama min branitelja su prije par dana objavili rezultate tko je dobio........što znaći da to što si ti dobio prije 3000kn nema nikakve veze sa ovim i usput rečeno sad se dobija 2000kn.......ako nisi sad podnosio zahtjev,onda ti je propala ova sad stipendija....

Onda mi je propala stipendija. ja sam mislio da se predaje u 8-9 mjesecu, no bio sam u dva navrata u Vrapču pa sam valjda sve pobrkao.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
  • 1 mjesec kasnije...

....dobar dan,malo da osvježim temu i pitam za prijatelja HRVI u svezi stipendije za njegovo dijete..

...dakle:zanima ga kada bude izašao natječaj za stipendiju (vjerojatno 2015/16)? iz iskustva prijašnjih god.kolko se sječam izlazio je u 11.mj.? Isplata 4..5 mj.)

 

Hvala kolege.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...
  • 2 mjeseci kasnije...

Pozdrav,

Već godinama primam braniteljsku stipendiju te sam se prijavila i na zadnji natječaj. No,sada mi se pruža prilika da dobijem stipendiju od Sveučilišta (koja je dvostruko veća). U tekstu natječaja za tu stipendiju stoji da „pristupnici za ovu kategoriju mogu biti redoviti studenti koji imaju prosječno ostvareni prihod po članu obitelji do 70% minimalne plaće“. Moje pitanje je vezano uz ovaj dio „70% minimalne plaće“. Ako je minimalna bruto plaća 2015. iznosila 3029 kn a oko 2400 kn neto (ne mogu naći točan podatak o visini neto plaće za 2015.), to znači da, po članu kućanstva, ne smijemo prijeći iznos viši od 70% NETO minimalne plaće u 2015., a to je u ovom slučaju 1680 kn? Dakle, obračunava se postotak od NETO plaće (za prethodnu godinu,kao i u slučaju sa braniteljskom)?

Nadam se da nećete zamjeriti na ovome pitanju, iako sam možda promašila temu (na sličnim forumima i temama se postavljaju neozbiljna pitanja i isto takvi odgovori :P ).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozdrav,

Već godinama primam braniteljsku stipendiju te sam se prijavila i na zadnji natječaj. No,sada mi se pruža prilika da dobijem stipendiju od Sveučilišta (koja je dvostruko veća). U tekstu natječaja za tu stipendiju stoji da „pristupnici za ovu kategoriju mogu biti redoviti studenti koji imaju prosječno ostvareni prihod po članu obitelji do 70% minimalne plaće“. Moje pitanje je vezano uz ovaj dio „70% minimalne plaće“. Ako je minimalna bruto plaća 2015. iznosila 3029 kn a oko 2400 kn neto (ne mogu naći točan podatak o visini neto plaće za 2015.), to znači da, po članu kućanstva, ne smijemo prijeći iznos viši od 70% NETO minimalne plaće u 2015., a to je u ovom slučaju 1680 kn? Dakle, obračunava se postotak od NETO plaće (za prethodnu godinu,kao i u slučaju sa braniteljskom)?

Nadam se da nećete zamjeriti na ovome pitanju, iako sam možda promašila temu (na sličnim forumima i temama se postavljaju neozbiljna pitanja i isto takvi odgovori :P ).

 

60% ti je 1995.85 kn. pa si lijepo izračunaj koliko bi bilo 70% prosječne plaće u RH.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...
  • 1 mjesec kasnije...
  • 3 tjedna kasnije...

.......Ministarstvo branitelja je, nakon što je zaprimilo navedene suglasnosti, žurno uvrstilo prijedlog ......

.......Fond za stipendiranje žurno će objavit listu kandidata........

 

da nije žalosno,bilo bi smiješno........

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

.......Ministarstvo branitelja je, nakon što je zaprimilo navedene suglasnosti, žurno uvrstilo prijedlog ......

.......Fond za stipendiranje žurno će objavit listu kandidata........

 

da nije žalosno,bilo bi smiješno........

 

Objavljeni rezultati natječaja za stipendije na stranicama Ministarstva branitelja.

Sretno!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 tjedna kasnije...
  • 1 mjesec kasnije...

D-1 - redoviti studenti sveučilišnih i stručnih studija prve i druge razine koji su djeca osoba poginulih, umrlih i nestalih pod okolnostima iz članaka 6., 7. i 8. Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata te djeca mirnodopskih vojnih i civilnih invalida rata čije je oštećenje nastalo pod okolnostima iz članaka 6., 7. i 8. istog zakona, mirnodopski vojni i civilni invalidi rata čije je oštećenje organizma nastalo pod okolnostima iz članaka 6., 7. i 8. istog zakona;

 

tko mi može reći da li u ovu gore skupinu spadaju djeca HRVI

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

D-1 - redoviti studenti sveučilišnih i stručnih studija prve i druge razine koji su djeca osoba poginulih, umrlih i nestalih pod okolnostima iz članaka 6., 7. i 8. Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata te djeca mirnodopskih vojnih i civilnih invalida rata čije je oštećenje nastalo pod okolnostima iz članaka 6., 7. i 8. istog zakona, mirnodopski vojni i civilni invalidi rata čije je oštećenje organizma nastalo pod okolnostima iz članaka 6., 7. i 8. istog zakona;

 

tko mi može reći da li u ovu gore skupinu spadaju djeca HRVI

ne spadaju....i to je sramota i min.znanosti i min.branitelja....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

da, ovdje studenti dobiju stipendiju od 1200 kn mjesečno za razliku od stipendije koje djeca HRVI dobiju od 500 kn.

pa možda osim ovdje bi trebalo da se pošalje i ministarstvu branitelja prigovor da ih se upozori kako se odnose i oni i min.školstva prema studentima hrvi-a.....možda kad bi dobijali stotine prigovora netko počeo nešto rješavati...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...
IMA li netko saznanja da li je taj natječaj prošao ili ga uopće nema više ili .........sam ja pao sa Marsa sa ovim pitanjem :)

natječaj nije bio niti prošao......da li će biti nitko nezna...jedno je sigurno....sve je manje novca i sve kasnije bude.....ministar je rekao da ga branitelji mogu cijeniti po radu...pa eto...ovo je za pohvalu...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

natječaj nije bio niti prošao......da li će biti nitko nezna...jedno je sigurno....sve je manje novca i sve kasnije bude.....ministar je rekao da ga branitelji mogu cijeniti po radu...pa eto...ovo je za pohvalu...

 

VELIKO HVALA na odgovoru, već sam mislio da sam u nekakvoj "Zoni Sumraka" gdje to samo mene zanima .

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
  • 4 tjedna kasnije...
I uredno su opet skinuli 1000 kn na godišnjoj razini..

i uredno traže da još ovjerite izjavu o kučanstvu......

 

Da li itko zna koji je smisao ovjere izjave o zajedničkom kučanstvu za stipendije?....svi znamo da bilježnik ovjeri potpis ,a boli ga briga šta unutra piše....smisao ovjere bi bio kad bi netko to zloupotrebio da onda odgovara jer eto bilježnik garantira da je baš on potpisao.....ali ako se nešto ne ovjeri,jel onda nema odgovornosti?...ima ,a osoba ako nije,onda će to vještaćenjem i dokazati.......

 

da je to "mužnja" love od sirotinje (a oni koji ostavare stipendiju blizu su tome) govori i podatak da neke institucije (gle čuda isto za stipendije) uopče ne traže ovjerenu izjavu,nego što je i normalno samo potpisanu.....

 

možda nekome nije puno 50 kn...ali netko ima više dijece ,pa predaju se papiri na više natječaja...državne,deficitarne,gradske,braniteljske itd...pa koju dobiju......za državne stipendije nije bila potrebna ovjera...hvala bogu ,pa netko vidi daje to glupost i namet ...

 

i da, sad predate da želite stipendiju i kad je dobijete još jednom je trebate ovjeriti jer eto možda je ne želite ili možda primate druge,a i za to ne vrijedi samo potpis

 

Tako da svaka čast ministarstvu branitelja na tome...ima i onih koji su s tim zadovoljni...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...
  • 3 mjeseci kasnije...

vecer..zanima me (vise informativno)

da li kod dobivanja stipendije na kontu dijeteta srednje skole drugog razreda kada se trazi potrebno oko dokumentacije predaje 

da li su potrebni neki papiri od oba roditelja ili ne.

moze li se dobivati to  ako roditelji ne zive skupa a dijjete je samo prijavljeno na adresi roditelja koje ne zivi s njime da se dobije 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, dado38 je napisao:

vecer..zanima me (vise informativno)

da li kod dobivanja stipendije na kontu dijeteta srednje skole drugog razreda kada se trazi potrebno oko dokumentacije predaje 

da li su potrebni neki papiri od oba roditelja ili ne.

moze li se dobivati to  ako roditelji ne zive skupa a dijjete je samo prijavljeno na adresi roditelja koje ne zivi s njime da se dobije 

???????

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...

Upravni odbor Fonda za stipendiranje hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i djece hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata donio je Odluku o raspisivanju natječaja za dodjelu stipendija za školsku odnosno akademsku 2017./2018. godinu.
Uvjeti za dodjelu stipendije kao i popis dokumentacije koju je potrebno priložiti uz prijavu sadržani su u tekstu Natječaja.

Prijave na Natječaj podnose se zaključno do 22. prosinca 2017. godine na adresu:
FOND ZA STIPENDIRANJE HRVATSKIH BRANITELJA IZ DOMOVINSKOG RATA I DJECE HRVATSKIH BRANITELJA IZ DOMOVINSKOG RATA
Park Stara Trešnjevka 4, 10000 Zagreb
(s naznakom - Natječaj za stipendiranje)

Dodatne informacije o Natječaju mogu se dobiti na broju telefona 01/3657-953, adresi elektorničke pošte: stipendije@branitelji.hr ili osobno kod djelatnika Fonda za stipendiranje na adresi Park Stara Trešnjevka 4 u Zagrebu, u radno vrijeme od 8,30-16,30 sati.

Više pojedninosti na stranici:
https://branitelji.gov.hr/vijesti/natjecaj-za-dodjelu-stipendija/1884

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija