Jump to content

Stipendije ucenicima i studentima


taipan

Preporučene objave

Otvori djetetu tekući račun u HPB banci (ponesi svoju osobnu iskaznicu i njegov rodni list i kopiju rodnog lista , a rodni list je samo na uvid - kopija ide njima).

Sebe opunomoći i dobit ćeš odmah ugovor o otvaranju tekućeg računa koji odmah iskopiraj u nekoliko primjeraka jer ćeš te kopije svaki puta morati slati u Fond za stipendiranje kada raspišu natječaj, naravno ako ti dijete ispunjava uvjete.

 

 

Mrljavac jel može isplata ići na tekući račun roditelja? Ili baš mora biti na ime djeteta studenta? I jel mora biti baš u HPB?

uređeno: od Krešo/Grubi
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

kod mene je isto tako juče dobio ugovore potpisao i poslao natrag ovjerene kod J. B.i kopiju kartice tekuceg racuna i gotovo, ništa više kao što piše u privitku koji ste dobili uz ugovore ne spominje se ništa drugo

 

ne spominje se u privitku ugovora svjedodžba, ali se spominje u samom ugovoru, u članku 2, (to i je ono što zbunjuje)

evo upravo sam se vratio iz grada, netko ne šalje kopiju svjedodžbe a netko šalje, ja sam isto poslao uz ovjereni ugovor i tekući račun, još i kopiju svjedodžbe za svaki slučaj, jer sa njima se nikad ne zna, moraš bit stalno budan.

uređeno: od vinkovci
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Mrljavac jel može isplata ići na tekući račun roditelja? Ili baš mora biti na ime djeteta studenta? I jel mora biti baš u HPB?

 

...ma ne mora stajati kartica tekućeg na dijete ako je malodobno i ne mora ići preko HPB-e,možeš poslati kopiju svoje kartice tekućeg računa bilo koje banke,kao što piše u prilogu ugovora...

 

...jedino i mene mući taj famozni čl.2 -ja nisam poslao ovjerenu svjedodžbu od šk.god.2011./12,jer sam im poslao uz zahtjev za stipendiju u 11/2011,svjedodžbu od šk.god.2010/11,na temelju koje je dijete steklo pravo na stipendiju,temeljem njihovih kriterija....

 

ajd netko nek stavi broj tel.fonda pa da se pita dal treba ili ne ovjerena kopija svejdodžbe od ove šk.god....ima i djece koja idu na praksu pa nisu još dobili svejdodžbe-što s njima????

 

...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

što se tiće računa-piše dostaviti presliku tekučeg računa na koji se želi isplata...po tome bilo koji račun ,a ne djetetov.....

a što se tiće svjedodžbe ,piše ovjerena svjedodžba, e sad dal može kopija i to je upitno...

 

zatražio sam i mailom objašnjenje (pošto nisam poslao svjedodžbu),al ko zna kad će odgovoriti

uređeno: od gorand
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

hhaahah ma dajte zvao sam u roku sat vremena bar 50-ak puta,non-stop zauzeto,mislim da je netko stavio slušalicu pored telefona,pa sam im poslao i mail na stipendije@branitelji.hr nadam se "brzom odgovoru" hehhe javite ako bude kakvih saznanja u čl.2 ugovora,pošto je 30.6.prošao,a ne piše ništa u privitku ugovora,te zbog djece koja još pohađaju praktičnu nastavu te nisu dobili svjedodžbe,hvala ;)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

hhaahah ma dajte zvao sam u roku sat vremena bar 50-ak puta,non-stop zauzeto,mislim da je netko stavio slušalicu pored telefona,pa sam im poslao i mail na stipendije@branitelji.hr nadam se "brzom odgovoru" hehhe javite ako bude kakvih saznanja u čl.2 ugovora,pošto je 30.6.prošao,a ne piše ništa u privitku ugovora,te zbog djece koja još pohađaju praktičnu nastavu te nisu dobili svjedodžbe,hvala ;)

 

ja sam zvala mjesec dana...nitko nije dignuo slušalicu

a svjedožbu nismo poslali:: sad sam sva zbunjena...neznam dali treba svjedožba ili ne jer mi još nismo dobili svjedožbu...djete ima praksu tek 13.8...i sad sam sva zbrkana.....

ako neko ima provjerenu informaciju neka javi hvala unaprjed

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ma vjerujem da će biti uplaćeno i onima koji nisu poslali svjedodžbe, jedino što će možda naknadno potraživati svjedodžbe, (znaju i oni da mnogi učenici još idu na praksu), a jedini razlog zašto im trebaju svjedodžbe po meni je da vide da se neki učenik možda nije ispisao iz škole, prije kraja školske godine.

uređeno: od vinkovci
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

što se tiće računa-piše dostaviti presliku tekučeg računa na koji se želi isplata...po tome bilo koji račun ,a ne djetetov.....

a što se tiće svjedodžbe ,piše ovjerena svjedodžba, e sad dal može kopija i to je upitno...

 

zatražio sam i mailom objašnjenje (pošto nisam poslao svjedodžbu),al ko zna kad će odgovoriti

 

to vam je kao da u vjetar pisate..na mailove ne odg, previse im je to...jedino nazvat sto treba i pitat...mail 0 bodova...cak im je i pun server pa ne bi bilo cudno da vam dan nakon slanja javi da je slanje neuspjelo

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ja sam poslala jutros na taj mail i u roku nekoliko minuta dobila odgovor! no, rekli su mi da, s obzirom da su im ovjereni ugovori stigli 15.6., vjerojatno ne mogu pročitati broj računa (napisala sam ga još ispod skenirane slike kartice), račun ne pripada meni (oni mi ga otvorili prije 3 godine) ili sam poslala kopiju umjesto originala ugovora (toliko luda još nisam). uglavnom, napisali su mi da neka ih zovem i sad ja zovem kao manijak i mogu pričati samo sama sa sobom jer je s druge strane žice ili zauzeto ili nema odgovora...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

što se tiće računa-piše dostaviti presliku tekučeg računa na koji se želi isplata...po tome bilo koji račun ,a ne djetetov.....

Ovo nažalost nije točno, ako je dijete punoljetno mora imati svoj tekući račun. Tu su oni nejasni ali naravno krivicu svaljuju na nas.

 

Dobio sam maloprije mail pa citiram:

 

"From: Fond za stipendiranje

Sent: Wednesday, July 25, 2012 2:45 PM

To: D.....

Subject: Re: isplata stipendije

 

 

Poštovani,

 

Ako još niste dobili novce ugovor je vjerovatno stavljen sa strane zbog moguće greške (niste poslali ORIGINAL ugovor, račun nije glasio na ime punoljetne studentice, broj računa se nije vidio...), za konkretniju informaciju molim nazovite 01/2308-853.

 

S poštovanjem,

 

Danijel Čović"

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Već sam svima napisao (ne jednom) da otvorite svom djetetu tekući račun u banci, sebe opunomoćite, iskopirate ugovor o otvaranju tekućeg računa i pošaljete im kopiju ugovora o otvaranju tekućeg računa sa originalnim ovjerenim ugovorom o stipendiranju.

 

Za otvaranje tekućeg računa u HPB banci trebate samo ponijeti svoju osobnu iskaznicu, rodni list djeteta i kopiju rodnog lista koju im ostavite. Primjerice, u HPB banci se ne plaća ništa za otvaranje tekućeg računa, a naravno, ne mora to biti u Hrvatskoj poštanskoj banci, može i u nekoj drugoj.

 

Ne vidim razlog da komplicirate kad je otvaranje tekućeg računa u banci za dijete najjednostavnije dio posla koji vam je ostao.

 

Uostalom, prisjetite se kako ste "pojurili" kad je raspisan natječaj i koje malo "brdo" dokumentacije je trebalo sakupiti i poslati (a sve ste sakupili i poslali), a otvaranje tekućeg računa je sada nekakav veliki problem ?

 

a050.gif

uređeno: od Mrljavac
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

...ma ne mora stajati kartica tekućeg na dijete ako je malodobno i ne mora ići preko HPB-e,možeš poslati kopiju svoje kartice tekućeg računa bilo koje banke,kao što piše u prilogu ugovora...

 

...jedino i mene mući taj famozni čl.2 -ja nisam poslao ovjerenu svjedodžbu od šk.god.2011./12,jer sam im poslao uz zahtjev za stipendiju u 11/2011,svjedodžbu od šk.god.2010/11,na temelju koje je dijete steklo pravo na stipendiju,temeljem njihovih kriterija....

 

ajd netko nek stavi broj tel.fonda pa da se pita dal treba ili ne ovjerena kopija svejdodžbe od ove šk.god....ima i djece koja idu na praksu pa nisu još dobili svejdodžbe-što s njima????

 

...

 

potrebna je ovjerena svjedodžba ove šk.god.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

potrebna je ovjerena svjedodžba ove šk.god.

 

totalno ne logično:: jer djeca su ostvarila pravo na stipendiju na temelju školske god,2010/ 2011 jer te svjedodžbe su tražili ovjerene- a dali su vam oni u ministarstvu potvdili da idu od ove školske godine svjedo....jer njih se nikako ne može dobit....

mi smo poslali ovjerene ugovore ali bez svjedožbe...poslali smo prije 10 dana a povratnice još neme

totalno su nas zbunili

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

totalno ne logično:: jer djeca su ostvarila pravo na stipendiju na temelju školske god,2010/ 2011 jer te svjedodžbe su tražili ovjerene- a dali su vam oni u ministarstvu potvdili da idu od ove školske godine svjedo....jer njih se nikako ne može dobit....

mi smo poslali ovjerene ugovore ali bez svjedožbe...poslali smo prije 10 dana a povratnice još neme

totalno su nas zbunili

Jeste ostvarena na temelju uspjeha, (prosjeka) od prošle školske godine 2010/2011, ali ovo je stipendija za 2011/2012 prijatelju, pročitaj ugovor, naravno ako se netko ispisao iz škole npr. na polugodištu, nema pravo na pola stipendije, zato vjerojatno i traže da im se dostave svjedodžbe

uređeno: od vinkovci
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

odakle vam to da moramo imat svoje tekuce racune ako smo punoljetni, ja sam prosle god dobila isto na racun od tate a bila sam punoljetna i ove god sam im poslala opet taj isti racun, al nije mi jos uplata bila. i sto se tice svjedodzbi to je i prosle god pisalo pa ja opet nisam poslala i dobila sam novce,koliko ja znam to smo slali na pocetku god za prethodni razred a to znaci da smo ga zavrsili.ni ove god nisam poslala kopije svejdodzbi :)

uređeno: od Busha04
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

mi ne kompliciramo, jer imamo račun već otvoren u banci ali su nam ipak rekli da ne vrijedi da moramo otvoriti nove račune, mislim da zbog toga neki imaju frku sa sjedanjem love na račun,a ne znam dali vi koji čekate lovu čekate neku obavijest doma jer je nećete dobiti ,morate provjeravati na računu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ja vec 4 godine primam stipendiju niti sam slala ovjerene svjedodzbe, a u svakom ugovoru je to pisalo, niti sam mjenjala racun, prosle god primila stipendiju na tatin racun koji je fond otvorio,a bila sam punoljetna, ove god sam poslala ugovor isto bez ovjerene svjedodzbe i isti taj racun od tate.

uređeno: od Busha04
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

imam osjećaj da SVI komplicirate bespotrebno ! ! !

 

u DOPISU kojeg smo dobili MASNIM slovima i još POTCRTANO se navodi da je potrebno dostaviti ovjereni primjerak Ugovora i presliku ugovora o tekućem računu ( ili presliku kartice tekućeg računa ) otvorenog u BILO KOJOJ BANCI U RH........

 

da da upravu ste,,,ali o svjedožbi ???

dali je potrebna ili ne? netko šalje netko ne

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

"račun nije glasio na ime punoljetne studentice"-znaci studentice a to znaci da se neodnosi na stipendije srednjih skola, a svejdodzbe netreba slat ako pogledate u prijasnjim ugovorima isto to pise, al to se odnosi na svejdodzbe iz prethodnih razreda. Dakle netrebaju svjedodzbe

ne odnosi se na svjedodžbe od prethodnog razreda (jer to smo svi već poslali u natječaju), odnosi se na svjedodžbe od završene školske godine 2011/2012, tako piše i u ugovoru, PROČITAJTE ugovor. (članak 1, i članak 2)

 

e sad, zašto to piše u ugovoru, a na kraju, to ne treba, to je već nešto drugo,

 

po meni ima logike da traže svjedodžbu 2011/2012 (ovjerenu kopiju), ne radi prosjeka, nego radi prekida školovanja prije kraja, iz bilo kojeg razloga

 

Članak 1.

 

Učenik/ica je stekao pravo na stipendiju tijekom školske godine 2011/2012, temeljem Odluke upravnog odbora Fonda o dodjeljivanju stipendija od 26. travnja 2012. godine, KLASA: XXXXXXX urbroj: Fond/ xxxxx

 

Članak 2.

 

(1) Učenik/ica se obvezuje redovito pohađati razred za koji je ostvareno pravo na stipendiju, a Fond se obvezuje isplaćivati stipendiju tijekom razdoblja za koje je ostvareno pravo na stipendiju.

 

(2) Učenik/ica je dužan/na zaključno do 30. lipnja 2012. godine Fondu dostaviti ovjerenu svjedodžbu razreda za koji je ostvareno pravo na stipendiju.

uređeno: od vinkovci
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

vi opet isto!!!

 

NIJE VAŽNO ŠTO PIŠE U UGOVORU!

 

Ugovor je forma !

 

bitno je što traže u DOPISU jer s tim pojednostavljuju proceduru!

 

I što znači-.. Učenik/ica se obvezuje redovito pohađati.......??

ako je netko bolestan, slomio nogu, ne dolazi zbog prijevoza 4-5 dana u školu itd..........nema pravo na stipendiju?

 

i kakav je to ugovor koji određuje i UVJETUJE stvari UNATRAG pola i više godine?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

neznam kakav je to komentar o svjedodžbama, naravno da mi uvijek pošaljemo svjedodžbu na kraju god.koji je to veliki problem. I nije to zbog toga dal dijete fali u školi koji dan nego ako bi slučajno prekinulo školu, ja sam upoznata takvim slučajem. pa onda smo svi koji šaljemo ludi a neko je pametan koji se ne drži pravila.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

samo vi saljite .. ja nisam luda ako 4 god vec tako radim, a svaki put pise u ugovoru isto :) ja sam jedne godine u 3 mj dobila isplatu, a jedne u 5 mj i kako da im onda posaljem svj ako jos nisam ni zavrsila raz, a pisalo je isto to u ugovoru,znaaaacii netrebaju kopije tih svj. :P

uređeno: od Busha04
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pa upravo to to je ugovor samo radi forme, jer su to uvijeti od prije god dana sastavljeni ali eto radi procedure se to nesalje odmah nama,s tim smo vec svi upoznati, zato vam i govorim da netrebaju svj..a ovo sto pise redovno pohadati, znaci da nepada razred itd.

vi opet isto!!!

 

NIJE VAŽNO ŠTO PIŠE U UGOVORU!

 

Ugovor je forma !

 

bitno je što traže u DOPISU jer s tim pojednostavljuju proceduru!

 

I što znači-.. Učenik/ica se obvezuje redovito pohađati.......??

ako je netko bolestan, slomio nogu, ne dolazi zbog prijevoza 4-5 dana u školu itd..........nema pravo na stipendiju?

 

i kakav je to ugovor koji određuje i UVJETUJE stvari UNATRAG pola i više godine?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ne odnosi se na svjedodžbe od prethodnog razreda (jer to smo svi već poslali u natječaju), odnosi se na svjedodžbe od završene školske godine 2011/2012, tako piše i u ugovoru, PROČITAJTE ugovor. (članak 1, i članak 2)

 

e sad, zašto to piše u ugovoru, a na kraju, to ne treba, to je već nešto drugo,

 

po meni ima logike da traže svjedodžbu 2011/2012 (ovjerenu kopiju), ne radi prosjeka, nego radi prekida školovanja prije kraja, iz bilo kojeg razloga

 

Članak 1.

 

Učenik/ica je stekao pravo na stipendiju tijekom školske godine 2011/2012, temeljem Odluke upravnog odbora Fonda o dodjeljivanju stipendija od 26. travnja 2012. godine, KLASA: XXXXXXX urbroj: Fond/ xxxxx

 

Članak 2.

 

(1) Učenik/ica se obvezuje redovito pohađati razred za koji je ostvareno pravo na stipendiju, a Fond se obvezuje isplaćivati stipendiju tijekom razdoblja za koje je ostvareno pravo na stipendiju.

 

(2) Učenik/ica je dužan/na zaključno do 30. lipnja 2012. godine Fondu dostaviti ovjerenu svjedodžbu razreda za koji je ostvareno pravo na stipendiju.

 

evo za sve informacija

nama sjeli jutros novci na račun : 3000 kuna

svjedožbu nismo ni slali

sretno svima

a da ni povratnicu još nismo dobili nazad

sretno

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dali netko zna što je sa natječajem za stipendije 2012/13 Zaklade "Hrvatska za djecu" ????

 

dajte molim vas recite dali se može poslat papire i za zaklau: "Hrvatska za djecu " i za ovu od min.branitelja ili se samo na jednu adresu može poslat?

hvala vam na odgovoru...pitam jer ove godine smo predugo čekali ovu od min.branitelja pa bi sad probali sa ovom Hrv,, za djecu

hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Bok.novi sam na forumu (iako pratim vaše objave).Evo u petak, nakon milion tel. poziva i zauzeća linija,dobio sam na tel.. gospodina na broj min.bran. 012308853.Na upit za stipendije odgovorio mi je da od prijema ugovora do uplate novca NA RAČUN korisnika proteče oko mjesec dana(ako su papiri uredni).Nažalost vrijeme je godišnjih odmora pa i ti djelanici MB koji STVARNO zdušno odrađuju svoj posao na svekoliko naše NEZADOVOLJSTVO umoče nogice u moru.Tako da možemo isplate očekivati sve do desetog mjeseca.Usput iskreno se nadam da če ove godine(2012/2013) stipendije dobiti najmanje 11..000 djece,jer godišnja kamata u bankama za oročeni depozit iznosi najmanje 4% godišnje.Na 60 mil kuna iznosi 2,4 mil(najmanje),samo se nadam da i djelatnicima ministarstva i ministru branitelja nije hladno oko guzice pa trebaju nove KALAŠNJIKOVE sa GRIJANIM SJEDALJMA i METALIK bojom,ups,skoro zaboravih ABS,DRS,TCR i XENON pancirke jer sigurnost dragih nam vođa mora biti ispred svega.HVALA,ioprostite na malo sarkazma na kraju uz drugarski pozdrav,SVI ZA NJEGA,ON ZA NJIH!

 

 

CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it

 

 

o

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pozdrav svima , danas smo uspjeli dobiti ministarstvo ,i na moje zadovoljstvo čovjek je odgovorio na mnoga moja pitanja , ugovore smo potpisane i ovjerene vratili 24.07 i pitali smo da li sve štima , na to je odgovorio da ako nešto ne valja ministarstvo kontaktira na tel. što se tiče isplata svaki tjedan idu isplate da sada su išle petkom a sad već dva tjedna idu ponedjeljkom danas isplate nema jer gospodina Glavaševića nema u Zagrebu da potpiše isplatu pa se isplata očekuje sutra u Utorak ,u slućaju ako ne dobijemo sutra ili sljedeći ponedjeljak moramo kontaktirati ministarstvo.Ukratko rčeno od dana kad ste poslali ugovore u roku od mjesec dana moraju vam sjesti novci ako nekome nisu mora zvati ministarstvo jer nešto je zapelo . pozdrav nadam se da sam vam bar malo uspijela pomoći

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

bok svima! da li je nekom isplaćena stipendija ako je već jučer bila isplata, jer mi smo ugovore poslali 25.07. ali ipak još ništa provjerili smo jučer.:moli:

 

Stipendije se isplaćuju nakon što im vratite ovjeren ugovor u prosjeku za 3 do 4 tjedna.

Vjerujem da će vam do ponedjeljka biti isplaćeno, a pokušajte provjeriti u sljedeći ponedjeljak.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Stipendije se isplaćuju nakon što im vratite ovjeren ugovor u prosjeku za 3 do 4 tjedna.

Vjerujem da će vam do ponedjeljka biti isplaćeno, a pokušajte provjeriti u sljedeći ponedjeljak.

 

U MINISTARSTVU LAŽU jedni pričaju jedno drugi drugo zvali smo na 012308886 u utorak i kad sam dala podatke od sina tip je provjerio u kompjuter i odgovor je bio papire još nisu obradili i kad će uplata nema pojima a ugovore smo vratili 24. 07 tako da više ne vjerujem kikome ko se tamo javi lažu skroz ćini mi se da su naše novce ponjeli na godišnji odmor i i da ih više nema

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

U MINISTARSTVU LAŽU jedni pričaju jedno drugi drugo zvali smo na 012308886 u utorak i kad sam dala podatke od sina tip je provjerio u kompjuter i odgovor je bio papire još nisu obradili i kad će uplata nema pojima a ugovore smo vratili 24. 07 tako da više ne vjerujem kikome ko se tamo javi lažu skroz ćini mi se da su naše novce ponjeli na godišnji odmor i i da ih više nema

 

 

Dobro ste rekli treba njih zvat i biti uporan da provjere putem racunala u kakvom ste stanju, ja sam ih dns konačno dobila i provjerili su mi sve oke ali ispalata jos nije jer treba novi racun dns sam otvorila novi racun i faksom im poslala br racuna.rekli su mi da ce svaki pon nove uplate biti pa da sad provjeravam na taj novi racun

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Samo jedna informacija. Ugovore smo poslali 23.07.2012. i jučer smo dobili povratnicu nazad. Na povratnici je datum primitka pošiljke (gdje je i žig i potpis) 10.08.2012. Jel to moguće da netko tri tjedna nije podignuo poštu???????????????????????????

Kako onda očekivati isplatu????

 

Moguće, i ja poslao 24. 7. povratnica isto stigla jučer

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Moguće, i ja poslao 24. 7. povratnica isto stigla jučer

 

Mislim da niste skužili šta sam htjela reći. Nema veze što je povratnica stigla nakon toliko vremena, nego je problem datum kada su zaprimili našu dokumentaciju. Na povratnici gore imate datum kada ste poslali dokumentaciju, a dolje imate datum kada MOBMS zaprimi poštu tj. dokumentaciju. Na mojoj povratnici je taj datum 10.08.2012. što bi značili da je netko toga dana podigao dokumentaciju, što ovjerava žigom i potpisom.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

evo ja sam takođe poslao ugovore 23.o7.kao i vi jasandra ja sam povratnicu dobio juče a na njoj piše datum primitka 16.08. dakle još duže nego kod vas a oni su povratnicu poslali

20. 08. dakle stigla je odmah sutradan

 

Pa jel to nije malo čudno, da im treba tri tjedna da pokupe poštu. Kako onda možemo očekivati isplatu svaki ponedjeljak ili utorak ili kad već kad im toliko treba da odu na poštu. Opet netko ne radi svoj posao kako treba.....a ja mislila da se to promijenilo......

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

08.06. sam vratio ovjereni ugovor, ali sa mojim tekućim.

 

31.07. sam otvorio i poslao tekući od male i još nema uplate.

 

 

bože mili ne mogu vjerovati da se to događa u današnje vrijeme, mi poslali ovjeren ugovor 25.07. ali ni danas ništa od uplate. prošli tjedan(točnije u utorak ) sam zvala minis. i gospodin nije bio ni malo ljubazan rekao mi je da se obrađuje datum 23. i 24. ,a vidjela sam da su svi sa tim datumima dobili lovu prošli tjedan valjda smo sada na redu mi.pozdrav!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

a love nema......i nemaaaaaaaaaaaa........iii neeeeeemaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 

 

 

ni kod nas nema love, ili su nas zaboravili ili ne znam koji je drugi razlog.pred dva tjedna sam zvala i rekli su da se obrađuje 23. i 24. a mi smo poslali ugovor 25.07. pa valjda bi trebali biti na redu, osam dana već zovem ministarstvo ali nitko da se javi ,za ne vjerovati. kad ste vi poslali ugovor natrag , napisali ste da je brat 24.07. i da je dobio lovu?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.




×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija