Jump to content

Zastara poreznog duga?


TC12

Preporučene objave

Molim pomoć.Naslijedila sam nekretninu na koju je upisano založno pravo radi osiguranja novčane tražbine Porezne uprave u iznosu od 90.000,00 kuna, te zakonske zatezne kamate na iznos od 25.000,00 kuna, na dan 21.09.2011. g.

Planiram Poreznoj upravi podmiriti taj dug. Imam li pravo pozvati na zastaru za iznos koji je pokrenut postupak ovrhe ili ne? Mogu li se pozvati na zastaru obračunatih, nenaplaćenih kamata?

Hvala unaprijed!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, TC12 je napisao:

Molim pomoć.Naslijedila sam nekretninu na koju je upisano založno pravo radi osiguranja novčane tražbine Porezne uprave u iznosu od 90.000,00 kuna, te zakonske zatezne kamate na iznos od 25.000,00 kuna, na dan 21.09.2011. g.

Planiram Poreznoj upravi podmiriti taj dug. Imam li pravo pozvati na zastaru za iznos koji je pokrenut postupak ovrhe ili ne? Mogu li se pozvati na zastaru obračunatih, nenaplaćenih kamata?

Hvala unaprijed!

Kad je upisano založno pravo - nema šanse.
Možda neki - pust, kod jednokratnog plaćanja - sve ovisi - gdje je nekretnina - u Dubrovniku , ili u Špičkovini ?, žalosno, ali, istinito - ako je negdje >bogu iz nogu < može te se cenjkati, pa tko popusti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija