Jump to content

Prosječno trajanja upisa u sudski registar?


stipancic00

Preporučene objave

Dobar dan,

Želio sam se informirati zna li netko možda iz iskustva koliko u prosjeku traje upis promjene u sudski registar? Otvorio sam društvo preko Starta i nedavno sam prvi put slao papirnatu prijavu u sudski registar. Zaprimljena je prije skoro 20 dana, nisam dobio nikakav odgovor od suda, niti su podaci u registru promijenjeni. Prijava je bila ovjerena od strane JB, a sudske pristojbe plaćene.

 

Da li je to normalno ili je negdje zapelo? Da li igdje mogu provjeriti što je bilo s prijavom ili se dalje informirati?

 

Unaprijed hvala na svim odgovorima.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 10 sati , stipancic00 je napisao:

Dobar dan,

Želio sam se informirati zna li netko možda iz iskustva koliko u prosjeku traje upis promjene u sudski registar? Otvorio sam društvo preko Starta i nedavno sam prvi put slao papirnatu prijavu u sudski registar. Zaprimljena je prije skoro 20 dana, nisam dobio nikakav odgovor od suda, niti su podaci u registru promijenjeni. Prijava je bila ovjerena od strane JB, a sudske pristojbe plaćene.

 

Da li je to normalno ili je negdje zapelo? Da li igdje mogu provjeriti što je bilo s prijavom ili se dalje informirati?

 

Unaprijed hvala na svim odgovorima.

Većinom sve zavisi o kojem se Trg. Sudu, radi - jer.- npr. Zagrebački ima relativno nešto više posla,
u odnosu , na - Osječki - koncentracija, kapitala i posla u Zagrebu je veća.
I, bitno je napomenuti - dali ste predali - direktno ili preko - ispostave.
NPR - Trgovački Sud Zagreb - ili Trgovački Sud Zagreb - ispostava - Karlovac ?
Tako  - Osječki ima ispostavu - Sl. Brod.
Moj savjet, vam je da odete u( Pisarnicu ) - Sudskog registra i direktno provjeri te  u Trg. Sudu - dovoljno je - krivi poziv na br. kod plaćanja pristojbe - dok ne bude plaćeno - neće biti - provedeno. - radi greške u 1 broju.
Može biti, problem u - Sistemu - kao, što smo danas čuli u Dnevniku - kako ima problema - kod 
prijavljivanja za - Cijepljenje građana - tehničke prirode, - 
Poz-

uređeno: od frenki zg
dopuna
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 14 sati , frenki zg je napisao:

Većinom sve zavisi o kojem se Trg. Sudu, radi - jer.- npr. Zagrebački ima relativno nešto više posla,
u odnosu , na - Osječki - koncentracija, kapitala i posla u Zagrebu je veća.
I, bitno je napomenuti - dali ste predali - direktno ili preko - ispostave.
NPR - Trgovački Sud Zagreb - ili Trgovački Sud Zagreb - ispostava - Karlovac ?
Tako  - Osječki ima ispostavu - Sl. Brod.
Moj savjet, vam je da odete u( Pisarnicu ) - Sudskog registra i direktno provjeri te  u Trg. Sudu - dovoljno je - krivi poziv na br. kod plaćanja pristojbe - dok ne bude plaćeno - neće biti - provedeno. - radi greške u 1 broju.
Može biti, problem u - Sistemu - kao, što smo danas čuli u Dnevniku - kako ima problema - kod 
prijavljivanja za - Cijepljenje građana - tehničke prirode, - 
Poz-

Puno hvala na odgovoru!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija