Jump to content

Državni službenici


saga

Preporučene objave

Pozdrav društvo, molim hitnu pomoć ali zaista ako ste sigurni u odgovor. Naime što više proučavam to sam više zbunjena. Pitanje je jesu li državni odvjetnici i njihovi zamjenici, odnosno općenito sudci raznih sudova državni službenici? Što odgovoriti na  pitanje: "odgovornost državnih službenika za štetu na temelju Zakona o državnom odvjetništvu ili Zakona o sudovima? ...možda se čini zaista glupo pitanje ali totalno sam pod hrpom upitnika :/. Dakle jesu li DO ili suci općenito državni sl. ili su državni službenici samo "ostali" zaposlenici tih tijela koji rade u u pravosudnoj upravi?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat , Borbena7 je napisao:

Ne, oni su pravosudni dužnosnici.

Hvala ti na odgovoru, no ja sam i dalje zbunjena ali skroz. Budući da si jedina odgovorila znači da se razumiješ u problematiku. Mogu li te zamoliti da pogledaš jedan rad nabrzaka zbog čega i jesam zbunjena?!

Ako ti se da bacit pogled samo na stranicu 11. ovog rada jer sam više luda od svega.

 http://www.vsrh.hr/CustomPages/Static/HRV/Files/JugJ_Odgovornost-stetu-pocinjenu_DO_2006-05.pdf

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija