Jump to content

Ovrha nad nekretninom


Suncica93

Preporučene objave

Živim u kući s djetetom čiji je vlasnik djetetov otac. Kuća je kupljena na kredit i pod hipotekom je. Otplaćeno je možda 7 mjeseci kredita, dakle ništa. Nedavno je bila procjena kuće koja će izgleda biti veća od kredita a i od prave vrijednosti kuće. S obzirom da vlasnika kuća ne zanima i nema ju namjeru zadržati zanima me što sad slijedi nakon procjene? Ako mi netko može detaljno objasniti. Prvo, kako sam shvatila ide sud na kojem se pokušaju dogovoriti s vlasnikom nekretnine o otplati duga. Kao što sam već rekla, vlasnika kuća ne zanima. Što nakon toga? Ide javna dražba s punom cijenom procjene? Koliko krugova dražbe postoji? Kako to funkcionira? Plati se jamčevina? Sve me zanima. Da li je moguće kuću koja je pod ovrhom kupiti preko APN kredita? Da napomenem da vlasnik kuće i ja nismo bili vjenčani i nemam nikakve veze s kreditom a u kuću sam uložila dosta svojih novaca. Imam račune. Želja mi je kupiti tu kuću i osigurati krov nad glavom svom djetetu, ali ne želim ju kupiti po cijeni procjene jer smatram da je procjena pretjerana. Duplo je veća od cijene po kojoj smo kuću kupili. Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija