Jump to content

Spor oko nasljedstva


Alas

Preporučene objave

Od moje supruge je otac preminuo i tek je onda saznala da je njen otac bio ukljucen kao i ostala rodbina u sudski spor oko nasljedstva za nekretninu od nekog rodjaka kojem je bespravno oduzeta nekretnina, znaci rodbina i on su u sporu protiv te neke osobe, taj sudski proces traje vec min. 20god. Taj odvjetnik koji ih zastupa trazi sad neke punomoci od moje supruge da on moze da radi, supruga niti je znala za taj slucaj niti zeli da ima ista sa tim slucajem ni sa tom nekretninom, nezanima je to, alu taj odvjetnik je zaprijetio da ako supruga od toga odustane da ce morati platit troskove od oko 500 000kn sto je van pameti. Zanima me sta se tu moze uciniti? Imate li mozda preporuku za nekog odvjetnika koji bi nepristrasno mogao pregledati citav slucaj pa moguce cak i podnio tuzbu protiv postojeceg odvjetnika jer radi vise za suprotnu stranu, i po nasim procijenama nezakonito.

Znam da je tesko pitanje, hvala na odgovoru.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 2 sati , Alas je napisao:

podnio tuzbu protiv postojeceg odvjetnika jer radi vise za suprotnu stranu, i po nasim procijenama nezakonito.

Lakše je opozvati punomoć

 

prije 2 sati , Alas je napisao:

supruga niti je znala za taj slucaj niti zeli da ima ista sa tim slucajem ni sa tom nekretninom, nezanima je to

Citirano neumanjuje činjenicu da je vaša supruga pravna sljednica svog umrlog oca. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija