Jump to content

Pravo


darkotkalec

Preporučene objave

Poštovani

Imam privremeno HRVI 20 posto i manje od 20 posto za stalno.Sve sam išao skoro pa na silu.Nedavno sam dobio knjižicu HB koja mi je odobrena još 2018 godine i to mi je gurnula zahtjev koji sam sam poslao u ministarstvo branitelja.Kad sam došao u socijalno čovjek na šalteru mi je rekao šta sam to plačao tri godine a otkud bih ja to trebao znati .Inače sam još zaposlen i trenutno idem u dnevnu bolnicu.Neznam nitko mi neće reći zašto sam morao donijeti potvrdu u Ured državne uprave da sam stalno zaposlen.

Molio bih ako netko upućen za odgovor.

Lp

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Na 02. 05. 2021. at 13:02, darkotkalec je napisao:

Pozdrav

Možda nisam postavio dobro pitanje.Mene zanima dali sa te dvije dijagnoze i kad bi i druga bila manje od 20 posto kad bi predao zahtjev na komisiju dali imam kakve šanse da dobijem 1 ili 2 posto da bude ogruglo a to su teške šanse.

Teoretski gledano svi imaju šanse.sve ovi što piše u ambulantnom listu.samo da imaš ptsp baš i nije nešto.bitno je što napiše psihijatar.dužina liječenja,koliko bolničkih , koliko dugo, koja bolnica,koji doktor .sve to ima svoju “težinu“.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 20 sati , buda2 je napisao:

Teoretski gledano svi imaju šanse.sve ovi što piše u ambulantnom listu.samo da imaš ptsp baš i nije nešto.bitno je što napiše psihijatar.dužina liječenja,koliko bolničkih , koliko dugo, koja bolnica,koji doktor .sve to ima svoju “težinu“.

Poštovani

Buda 2 iskreno vam se zahvaljujem na odgovoru.Nije samo ptsp i ova druga je povezana sa ratom a za tešku nagluhost su rekli da je prošao rok isto od rata a tu je još i pregršt drugih dijagnoza.Imam i smanjenu radnu sposobnost za sve poslovne,čak su i iz mirovinskog bili u firmi gdje se i oni pismeno očituju za smanjenje radne sposobnosti.Što se tiče ptsp-a liječim se već dugo i to hodam već dugo kod jedne profesorice koja radi i sa onkološkim bolesnicima.Samo neznam zašto sam u ured državne uprave morao nositi potvrdu da sam zaposlen,a to mi nitko neće reći.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija